جنیفر لوپز در فیلم اطلس با یک هوش مصنوعی قاتل مبارزه می‌کند!

رسانه کلیک - جنیفر لوپز برای بازی در یک فیلم علمی تخیلی جدید به نام «اطلس» انتخاب شده است. این فیلم به کارگردانی برد پیتون، از شبکه نتفلیکس پخش می‌شود.

جنیفر لوپز در فیلم اطلس با یک هوش مصنوعی قاتل مبارزه می‌کند!

جنیفر لوپز یک هنرمند تمام‌عیار است. کارنامه درخشان وی شامل فعالیت‌های مختلف در حوزه موسیقی، فیلم و سریال‌های جذاب و دیدنی می‌شود. جی لو قبلا هم در فیلم‌های تخیلی مثل The Cell و Anaconda بازی کرده، ولی زمان زیادی از پخش این آثار سینمایی می‌گذرد. این هنرمند محبوب قرار است در یکی از محصولات سرویس پخش نتفلیکس، مجددا در یک دنیای علمی و تخیلی قدم بگذارد.

طبق گزارش رسانه خبری Deadline، جی لو برای بازی در فیلم Atlas انتخاب شده است. برد پیتون، کارگردانی فیلم جدید را بر عهده دارد که از جمله آثار قبلی او می‌توان به رمپیج و سند آندرس اشاره کرد. فیلم نام اصلی متعلق به لئو سادرین بوده که توسط آرون الی کولیت اصلاح شده است. آثاری همچون Heros، Star Trek Discovery و Locked & Key جزء فعالیت‌های قبلی کولیت هستند.

فیلم اطلس دارای مضمون آشنایی است. داستان فیلم در آینده دور رخ می‌دهد. یک هوش مصنوعی سرباز به این نتیجه می‌رسد که تنها راه خاتمه دادن به جنگ‌ها، معدوم کردن انسان‌ها است. جنیفر لوپز در نقش یک زن مبارز وارد ماجرا شده و برای حفظ بشریت به نبرد با این هوش مصنوعی می‌رود. برای مقابله با این AI خبیث، او مجبور است با یک هوش مصنوعی دیگر همکاری کند.

فیلم اطلس درون‌مایه‌ای همچون Terminator 2 دارد. دو هوش مصنوعی بر ضد یکدیگر هستند و یکی از آن‌ها برای نجات دنیا به کمک یک زن قدرتمند می‌رود.

پیتون در یک مصاحبه علاوه بر ابراز خوشنودی برای همکاری با جنیفر لوپز، جف فیرسون و سایر دست‌اندرکاران، به پروژه دیگر خود برای ساخت یک فیلم اکشن اشاره کرده است. این فیلم به نام Sweet Girl با بازی جیسون ماموآ اواخر تابستان از سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

ارسال نظر