امبر هرد با بازی در آکوامن 2 به گرانترین بازیگر زن سینما تبدیل می‌شود!

رسانه کلیک - علیرغم کشمکش‌های حقوقی بسیار بین امبر هرد و جانی دپ و حواشی به وجود آمده در زندگی کاری هر دو، کمپانی وارنر بروز تصمیم گرفته با افزایش مبلغ قرارداد هرد در آکوامن 2 او را به گران‌ترین بازیگر زن هالیوود تبدیل کند.

امبر هرد با بازی در آکوامن 2 به گرانترین بازیگر زن سینما تبدیل می‌شود!

اگر به خاطر داشته باشید مشکلات حقوقی امبر هرد با همسر سابقش یعنی جانی دپ، سر و صدای بسیاری در فضای مجازی برپا کرد؛ تا جایی که حدود 1.85 میلیون از طرفداران دپ با امضای یک دادخواست آنلاین، خواهان حذف هرد از آکوامن 2 و جدایی او از دنیای DC شدند. برخی حتی امیلیا کلارک، بازیگر سریال تاج و تخت را برای بازی در نقش مِرا پیشنهاد دادند. با این حال وارنر بروز، کمپانی سازنده این فیلم‌ها تصمیمی را اتخاذ کرده که در صورت اجرایی شدن آن، آتش خشم هواداران دپ از این نیز شعله‌ور‌تر می‌شود.

بر اساس گزارش‌های اخیر، امبر هرد نه تنها در فیلم آکوامن و قلمرو گمشده (Aquaman and The Lost Kingdom) حضور دارد، بلکه مبلغ قرارداد جدیدش با وارنر بروز او را به گران‌ترین بازیگر زن در صنعت سینما تبدیل خواهد کرد.

دادگاه امبر هرد و جانی دپ تأثیر منفی روی زندگی کاری هر دو هنرمند داشت. هرد با وجود پیروزی در پرونده، مخالفان بسیاری پیدا کرد و آینده کاری‌اش تا حد زیاد تحت‌الشعاع قرار گرفت. ظاهرا وارنر بروز توجه چندانی به این حواشی ندارد و امیدوار است خشم هواداران دپ تا اکران قسمت دوم آکوامن فروکش کند.

تا کنون هیچ سکانسی از آکوامن 2 منتشر نشده است. با این حال از آنجا که استدیو قصد تغییر هیچ یک از بازیگران را ندارد، احتمالا در قسمت دوم نیز شاهد حضور جیسون موموآ (آکوامن)، امبر هرد (مرا)، ویلم دفو (نیودیس ولکو)، پاتریک ویلسون (اُورم ماریوس)، دولف لاندگرن (پادشاه نرئوس) و نیکول کیدمن (ملکه آتلانتیس) خواهیم بود. این فیلم دسامبر 2022 اکران می‌شود.

ارسال نظر