بهترین فیلم های امیلی بلانت که واقعا ارزش دیدن دارند (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب یه معرفی 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های امیلی بلانت ، هنرپیشه مطرح و دوست داشتنی سینمای هالیوود می پردازیم.

بهترین فیلم های امیلی بلانت که واقعا ارزش دیدن دارند (بخش دوم)

امیلی بلانت یکی از هنرمندان محبوب سینمای هالیوود است که ما چندی پیش با انتشار یک مطلب، به معرفی 5 مورد از بهترین فیلم های او پرداختیم (ب هترین فیلم های امیلی بلانت که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید ). وی فعالیت هنری خود را در سال 2004 آغاز کرده و تا کنون در بیش از 40 فیلم و مجموعه تلویزیونی مختلف به ایفای نقش پرداخته است. امیلی طی این مدت توانست 22 جایزه مختلف را از آن خود کند که در میان آن ها یک گلدن گلوب نیز به چشم می خورد. در ادامه با ما همراه باشید تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های این بازیگر مطرح را با یکدیگر مرور کنیم.

امیلی بلانت در Edge of Tomorrow

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 7.9

داستان فیلم در زمان آینده رخ می دهد؛ یعنی هنگامی که زمینیان در حال جنگ با موجودات بیگانه هستند. بیل کیج (تام کروز) یکی از افسران ارتش است که به اجبار مافوقش به میدان جنگ رفته و بلافاصله کشته می شود. اما یک حلقه زمانی مرموز وجود دارد که بیل را پس از کشته شدن، به یک روز قبل از جنگ باز می گرداند. بیل سعی می کند تا یکی از جنگجویان نیروی ویژه یعنی ریتا ورتاکسی (امیلی بلانت) را از جریان حلقه باخبر کرده و به کمک او، راه حلی برای شکست فرازمینیان بیابد.

امیلی بلانت در Sicario

امیلی بلانت

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 7.6

هنگامی که مبادله مواد مخدر ازطریق مرزهای آمریکا و مکزیم به خطر می افتد، FBI یکی از کارمندان آرمانگرای خود یعنی کیت میسر (امیلی بلانت) را مامور می کند تا ریشه معامله مواد در این ناحیه را خشکانده و گروه کارتلی که مسبب بمب گذاری در آمریکا و کشته شدن بسیاری از افراد تیم بوده اند را به سزای اعمالشان برساند. کیت در این ماموریت با واقعیت های دردناکی روبرو می شود که قبلا هیچگاه از آن ها خبر نداشته است.

امیلی بلانت در The Girl on the Train

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 6.5

این فیلم بر اساس رمان محبوب و پر فروش دختری در قطار، اثر پائولا هاوکینگز ساخته شده است. امیلی بلانت این بار در نقش دختری به نام ریچل ظاهر شده، کسی که هر روز سوار قطار شده و از خانه به محل کارش می رود. ریچل از پنجره قطار، ساختمان ها و افراد بسیاری را می بیند اما تماشای یک زوج جوان به نام های مگان (هالی بنت) و اسکات (لوک ایوانز) برای او جذابیت خاصی دارد. یک روز از همین روزها، ریچل صحنه عجیب و غریبی را در حیاط منزل این زوج مشاهده کرده و سریع نزد پلیس می رود. اما کنجکاوی ریچل پیرامون این موضوع او را با خطر جدی مواجه می کند.

Mary Poppins Returns

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 6.7

مری پاپینز باز می گردد در واقع ادامه فیلم Mary Poppins، محصول سال 1964 است. حدودا بیست و پنج سال از آخریم ملاقات مایکل (لین منوئل میرندا) و جین (امیلی مورتیمر) با پرستار دوران کودکیشان یعنی مری پاپینز (مری پاپینز) می گذرد. اما درست هنگامی که مایکل و خانواده اش به دردسر افتاده اند، سر و کله پرستار مهربان پیدا شده و آن ها به یک سفر شگفت انگیز و جادویی می برد. بلانت در این فیلم علاوه بر بازیگری، هنر خوانندگی خود را نیز به رخ کشید و توانست نامزد دریافت گلدن گلوب شود.

A Quiet Place

امیلی بلانت

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 7.5

موجودات نابینا اما حساس به صدا و بسیار پلید، در کمین انسان ها هستند. در این میان خانواده ابوت سعی دارند از یکدیگر محافظت کرده و از مهلکه جان سالم به در ببرند. تنها وسیله آن ها برای رساندن منظور خود به دیگری زبان اشاره است، تا مبادا موجودات وحشی از حضور آن ها آگاه شوند. امیلی بلانت این بار در نقش مادر خانواده یعنی اولین به روی صحنه رفته و بازی خیره کننده ای را به نمایش می گذارد. قسمت دوم A Quiet Place نیز در حال فیلم برداری است و به زودی اکران می شود.

از دیگر فیلم های قابل ذکر در کارنامه هنری امیلی بلانت می توان به Into the Woods، The Devil Wears Prada، The Huntsman: Winter's War، My Summer of Love، Arthur Newman، Curiosity، Wind Chill و Sunshine Cleaning اشاره کرد.

ارسال نظر