با بهترین فیلم های ریچل مک آدامز آشنا شوید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب نگاهی داریم به 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های ریچل مک آدامز ، ستاره مطرح هالیوود که از اوایل سال 2000 نام خود را حسابی بر سر زبان ها انداخته است.

با بهترین فیلم های ریچل مک آدامز آشنا شوید (بخش دوم)

ریچل مک آدامز یکی از بازیگران محبوب هالیوود است که طی 18 سال فعالیت حرفه ای خود در سینما، موفق شده تا 16 جایزه کوچک و بزرگ را از آن خود کند. وی پس از اکران فیلم Mean Girl به شهرت جهانی رسید و بعدها به خاطر بازی فوق احساسی خود در فیلم رمانتیک-درام The Notebook به ستاره ای فراموش نشدنی مبدل شد. در ادامه با ما همراه باشید تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های این هنرمند مطرح را با یکدیگر مرور کنیم ( بهترین فیلم های ریچل مک آدامز که واقعا ارزش دیدن دارند ).

The Vow

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 6.8

پیج (ریچل مک آدامز) و لئو (چنینگ تیتوم) یک زوج جوان هستند که در نهایت خوشبختی و رضایت زندگی می کنند و ظاهرا هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند این موهبت را از آنان بگیرد. همه چیز به خوبی پیش می رود تا اینکه پیج بر اثر یک تصادف شدید، حافظه خود را از دست داده و همه اطرافیانش حتی لئو را از یاد می برد. حال لئو، علیرغم ضربه روحی و عاطفی شدید که به وی وارد شده، تلاش می کند تا قلب پیج را دوباره به دست آورد.

About Time

  • تاریخ اکران: 2013
  • امتیاز IMDB: 7.8

هنگامی که تیم لیک (دامنل گلیسون) 21 ساله می شود، پدرش راز عجیبی را برای او برملا می کند و آن راز این است که مردان خانواده لیک توانایی سفر در زمان را دارند. تیم نمی تواند تاریخ را تغییر دهد، اما نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا از طریق توانایی خود، دل دختر مورد علاقه خود یعنی مری (ریچل مک آدامز) را به دست آورد. تیم به زودی در می یابد که سفر در زمان نمی تواند او و کسانی که دوستشان دارد را از شر بدی های زندگی معمولی نجات دهد.

Spotlight

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 8.1

فیلم نامه Spotlight بر اساس یک رویداد واقعی نوشته شده است. داستان از آنجا شروع می شود که یک ویراستار، چهار نفر از روزنامه نگاران دفتر خود از جمله مایکل (مارک روفالو) و ساشا (ریچل مک آدامزرا تشویق می کند تا مطلبی را پیرامون اعمال ناشایست کلیسای محلی در خصوص کودک آزاری منتشر کرده و این رسوایی را به گوش جهان برسانند. مک آدامز به خاطر بازی حرفه ای خود در این فیلم نامزد دریافت اسکار بهترین زن نقش مکمل شد اما در نهایت جایزه را به آلیسیا ویکاندر واگذار کرد.

Southpaw

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 7.4

درام-ورزشی Southpaw داستان زندگی بوکسوری به نام بیلی هوپ (جک جیلنهال) را به تصویر می کشد. بیلی به همراه همسرش مائورین (ریچل مک آدامز) و دختر کوچکشان لیلا روزگار خوبی را سپری می کند تا اینکه در یکی از مبارزات خود، از ناحیه چشم دچار آسیب جدی می شود. اینجاست که مائورین از او می خواهد تا برای جلوگیری از جراحات بیشتر ورزش را کنار گذاشته و به نوعی در اوج خداحافظی کند. در ادامه اتفاقات ناگواری رخ می دهند و بیلی مجبور می شود تا بار دیگر به میدان مبارزه برگردد.

Game Night

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 6.9

داستان درباره چند دوست قدیمی است که هر چند مدت یک بار، با یکدیگر قرار بازی می گذارند. تا اینکه روزی یکی از دوستانشان تصمیم می گیرد تا بازی متفاوتی را انجام دهد. ناگهان همه چیز تغییر پیدا می کند و بازی سرگرم کننده و جالب آن ها تبدیل به یک واقعه هیجان آور و البته خطرناک می شود. ریچل مک آدامز این بار در نقش یکی از شخصیت های اصلی فیلم به روی صحنه رفته و به همراه دیگر هم بازی های خود، مخاطب را به مدت 100 دقیقه به خنده وا می دارد.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه هنری مک آدامز که واقعا ارزش دیدن دارند می توان به A Most Wanted Man، Morning Glory، Red Eye، Passion، Disobedience، The Lucky Ones، To the Wonder اشاره کرد.

ارسال نظر