بهتری فیلم های آدرین برودی که نباید از دست بدهید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب قصد داریم تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های آدرین برودی ، ستاره درخشان آسمان هالیوود را با یکدیگر مرور کنیم.

بهتری فیلم های آدرین برودی که نباید از دست بدهید (بخش دوم)

آدرین برودی یکی از چهره های مطرح سینمای هالیوود است که در سال 2002 توانست با بازی خارق العاده خود در فیلم به یادماندنی پیانیست، جایزه اسکار را از آن خود کرده و هنر خود را به رخ جهانیان بکشد. آدرین فعالیت حرفه ای خود را در سال 1989 آغاز کرد و امروزه بیش از 50 فیلم مختلف از او به یادگار مانده است. اگر به خاطر داشته باشید چنی پیش مطلبی را منتشر کرده و در آن نگاهی به 5 فیلم برتر این هنرپیشه بزرگ انداختیم ( بهترین فیلم های آدرین برودی که ارزش یک بار دیدن را دارند ). در بخش دوم معرفی همراه ما باشید.

The Darjeeling Limited

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.2

داستان درباره سه برادر به نام های فرانسیس (اوون ویلسون)، پیتر (آدرین برودی) و جک (جیسون شوارتزمن) است که هر یک اسیر مشکلات خود هستند؛ فرانسیس به تازگی از حادثه موتورسواری جان سالم به در برده، پیتر از دست همسر باردار خود به تنگ آمده و جک نمی توان فکر نامزد سابقش را از سر خود بیرون کند. این سه پس از مرگ پدرشان تصمیم می گیرند با قطار در سراسر کشور هند سفر کرده و پیوند برادری خود را محکم سازند. اما در راه حوادث خنده داری رخ می دهد و آن ها را از هدف اصلی شان دور می کند.

Cadillac Records

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 7.0

فیلم کادیلاک رکورز بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است. لئونارد (آدرین برودی) یک مهاجر لهستانی و صاحب یک کلوپ کوچک بوده که با استخدام دو نوازنده سبک بلوز یعنی مودی واترز (جفری رایت) و لیتل والتر (کلمبوس شورت) کسب و کارش رونق زیادی پیدا می کند؛ تا جایی که ستاره های بزرگی همچون اتا جیمز (بیانسه نولز)، هاولین هولف و چاک بری برای اجرا به کلوپ او می آیند. همه چیز به خوبی پیش می رود اما ظاهرا عدم توانایی آن ها در کنترل این شهرت دردسرساز می شود.

The Brothers Bloom

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 6.8

استیون (مارک روفالو) و بلوم (آدرین برودی) دو برادر کلاه بردار هستند که زنان جوان را از شر ثروت خود راحت می کنند. این دو تصمیم می گیرند تا برای آخرین بار نقشه شوم خود را عملی کرده و بعد از آن خلاف را کنار بگذارند. آخرین هدف آن ها زنی به نام پنه لوپه (ریچل وایس) است. استیون و بلوم مجبور می شوند تا برای تحت تاثیر قرار دادن پنه لوپه، دور دنیا را گشته و سر از جاهای شگفت انگیزی در بیاورند.

Detachment

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 7.7

هنری بارتس (آدرین برودی) یک معلم جایگزین است که به خاطر گذشته تلخ خود، از تماس های طولانی مدت و روابط عاطفی تا حد امکان دوری می کند. وی پس از مدتی وارد یک مدرسه دولتی شده که اغلب دانش آموزان و حتی کارکنان آن با مشکلات روحی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند. هنری رفته رفته و البته به صورت کاملا ناخواسته تبدیل به الگویی برای دانش آموزان می شود. فیلم Detachment داستان زندگی این دانش آموزان و همچنین و معلمان مدرسه را به مدت یک ماه به تصویر می کشد.

The Grand Budapest Hotel

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 8.1

داستان فیلم در اوایل دهه 30 میلادی رخ می دهد؛ یعنی هنگامی که دولت فاشیست در حال شکل گیری است و زمزمه هایی از وقوع یک جنگ بزرگ به گوش می رسد. با این حال هتل بزرگ بوداپست به لطف مهماندار اصلی و شاگردش همچنان پا بر جا و پر رونق باقی می ماند؛ تا اینکه یکی از مهمانان هتل که یک پیرزن ثروتمند است می میرد و یک نقاشی ارزشمند را برای مهماندار باقی می گذارد. اینجاست که همه چیز بوی توطئه به خود گرفته و اوضاع خراب می شود. پسر پیرزن یعنی دیمیتری (آدرین برودی) سعی می کند به هر نحوی شده، نقاشی مادرش را از مهماندار پس بگیرد.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه حرفه ای برودی می توان به The Experiment، Bullet Head، Manhattan Night، Midnight in Paris، Backtrack، September of Shiraz و Wrecked اشاره کرد.

ارسال نظر