بهترین فیلم های کیت وینسلت که به هیچ عنوان نباید از دست داد

رسانه کلیک – در این مطلب قصد داریم تا طی دو بخش، شما را با 10 مورد از بهترین فیلم های کیت وینسلت ، ستاره محبوب سینمای هالیوود آشنا کنیم.

بهترین فیلم های کیت وینسلت که به هیچ عنوان نباید از دست داد

کیت وینسلت یکی از چهره های سرشناس هالیوود است که شاید اغلب ما او را از فیلم تایتانیک به خاطر داشته باشیم. وی فعالیت حرفه ای خود در سینما را در سال 1994 و با بازی در فیلم Heavenly Creatures آغاز کرد و توانست طی این 28 سال، 157 بار نامزد دریافت جایزه شده و مجموع 89 تندیس کوچک و بزرگ را با خود به خانه ببرد. در میان این جوایز یک اسکار، چهار گلدن گلوب و سه بفتا نیز به چشم می خورد. ما در اینجا قصد داریم تا طی دو بخش، به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های کیت وینسلت بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

Sense and Sensibility

  • تاریخ اکران: 1995
  • امتیاز IMDB: 7.6

داستان در اواخر قرن هجدهم و در جنوب انگلستان اتفاق می افتد. آقای دشوود که یکی از اشراف زاده های بنام شهر است، در آستانه مرگ قرار دارد. وی کلیه دارایی های خود را به پسرش یعنی جان می بخشد؛ در عوض از او می خواهد تا مراقب سه خواهر ناتنی خود باشد. جان پس از مرگ پدر به وصیت او پشت پا می زند و دخترها مجبور می شوند به همراه مادرشان منزل اشرافی خود را ترک گفته و آماده یک زندگی محقرتر شوند. کیت وینسلت در این فیلم نقش یکی از دختران دشوود یعنی ماریان را بر عهده دارد.

Titanic

  • تاریخ اکران: 1997
  • امتیاز IMDB: 7.8

به سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان یعنی تایتانیک می رسیم. جک (لئوناردو دی کاپریو) و رز (کیت وینسلت) دو جوان از طبقه های اجتماعی بسیار متفاوت هستند که پس از ملاقات در یک شب آرام روی عرشه کشتی، شیفته و دلباخته یکدیگر می شوند. خانواده رز جزو اقشار پر درآمد و مرفه هستند و رابطه او با جک را به هیچ عنوان نمی پذیرند. اما این دو به هر طریقی که شده راهی برای ابراز علاقه به یکدیگر پیدا می کنند. تا اینکه یک شب کشتی آن ها به کوه یخی برخورد کرده و صدها مسافر در اعماق اقیانوس ناپدید می شوند.

The Life of David Gale

  • تاریخ اکران: 2003
  • امتیاز IMDB: 7.6

دیوید گیل (کوین اسپیسی) یک پدر مسئولیت پذیر، استاد دانشگاه پرآوازه و یکی از مخالفان اجرای حم اعدام در تگزاس بوده که همواره بر اساس قوانین خود زندگی کرده است. داستان از آنجا شروع می شود که زندگی روی طعنه آمیز خود را به دیوید نشان داده و او به جرم قتل یکی دیگر از فعالان، محکوم به اعدام می شود. تنها سه روز پیش از اجرای حکم، دیوید به بیتسی بلوم (کیت وینسلت) که یک خبرنگار است اجازه می دهد تا با او یک مصاحبه اختصاصی داشته باشد.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

  • تاریخ اکران: 2004
  • امتیاز IMDB: 8.3

جول (جیم کری) و کلمنتاین (کیت وینسلت) به صورت داوطلبانه تصمیم می گیرند به یک کلینیک تحقیقاتی رفته و بخشی از خاطرات خود را پاک کنند؛ خاطراتی که آن ها را به یاد یکدیگر و دوران خوب و بدی که با یکدیگر داشته اند، می اندازد. این دو پس از انجام این کار، مجددا به سوی یکدیگر کشیده شده و رابطه عاطفی خود را مجددا از سر می گیرند. وینسلت با بازی فوق العاده احساسی خود در این فیلم توانست نامزد دریافت اسکار شود اما در نهایت جایزه را به هیلاری سوانک واگذار کرد.

Finding Neverland

  • تاریخ اکران: 2004
  • امتیاز IMDB: 7.7

در جستجوی ناکجا آباد بر اساس زندگی واقعی سر جیمز بری، نویسنده داستان های کودکان ساخته شده است. جیمز نویسنده تئاتر است و پس از آنکه اجرای نمایش او در لندن با انتقاد سخت و زننده از سوی روزنامه ها مواجه می شود، تنهایی و افسردگی به سراغ او می آیند. تا اینکه یک روز با خانواده دیویس ملاقات می کند؛ خانواده ای متشکل از چهار پسر بچه قد و نیم قد و یک مادر با نشاط و مهربان (کیت وینسلت) که با یک بیماری جدی دست و پنجه نرم می کند. جیمز پس از وقت گذراندن با این خانواده، ایده داستان پیتر پن به سرش می زند اما درست در شب نمایش، مادر بچه ها در بستر مرگ می افتد.

ارسال نظر