با بهترین فیلم های مارک روفالو آشنا شوید (بخش دوم)

رسانه کلیک –  در این مطلب قصد داریم تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های مارک روفالو ، هنرمند مطرح سینمای هالیوود را به شما معرفی کنیم پس همزاه ما باشید.

با بهترین فیلم های مارک روفالو آشنا شوید (بخش دوم)

مارک روفالو یکی از چهره های سرشناس هالیوود است که شاید بسیاری از افراد او را به عنوان غول سبز دنیای مارول یعنی هالک بشناسند. وی طی 28 سال فعالیت حرفه ای خود در سینما توانسته تا مجموع 30 جایزه مختلف و رنگارنگ را از آن خود کرده و در زمره ستارگان محبوب هالیوود قرار گیرد. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش 5 مورد از بهترین فیلم های روفالو را با یکدیگر مرور کردیم. ( بهترین فیلم های مارک روفالو که به هیچ عنوان نباید از دست داد ). در بخش دوم معرفی با ما همراه باشید.

Now You See Me

  • تاریخ اکران: 2013
  • امتیاز IMDB: 7.3

چهار شعبده باز خیابانی و البته زبردست که هر یک جزو بهترین های حرفه خود هستند توسط یک فرد مرموز و ناشناس گرد یکدیگر آمده و طی یک اجرای زنده، حساب یکی از پولدارترین افراد شهر را خالی می کنند. حال دیلان رودز (مارک روفالو) مامور FBI و آلما دری (ملانی لوران) پلیس اینترپل نهایت تلاش خود را برای دستگیری این چهار نفر به کار می گیرند. فیلم Now You See Me درست مانند یک نمایش واقعی، مخاطب را مات و مبهوت می کند.

Foxcatcher

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 7.0

فیلم Foxcatcher بر اساس داستان واقعی ساخته شده و در واقع گوشی از زندگی دو برادر کشتی گیر معروف یعنی مارک و دیو شولتز را به تصویر می کشد. داستان از آنجا شروع می شود که یک اسپانسر مولتی میلیونر به نام جان دو پان (استیو کرل) از مارک (چنینگ تیتوم) و دیو دعوت می کند تا به باشگاه او یعنی فاکس کچر ملحق شوند. اینجاست که یک تراژدی وحشتناک زندگی آن ها را بر هم می زند. روفالو با حضور دیدنی و باورپذیر خود در این فیلم توانست نامزد دریافت اسکار، گلدن گلوب و بفتا شود اما در نهایت هر سه آن ها را به جی. کی. سیمونز واگذار کرد.

Infinitely Polar Bear

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 7.0

مارک روفالو این بار در نقش یک همسر دلسوز به نام کم استوارت ظاهر شده که از اختلال دوقطبی رنج می رود. هنگامی که همسر او یعنی مگی (زوئی سالدانیا) تصمیم به ترک شهر می گیرد، مسئولیت نگهداری از دو فرزند پر شر و شور آن ها به مدت هجده ماه بر دوش کم می افتد. حال کم باید خود را به عنوان یک پدر شایسته و وظیفه شناس به همه ثابت کند. بازی بی نقص روفالو در این فیلم باعث شد تا او برای سومین نامزد دریافت گلدن گلوب شود اما باز هم بخت با او یار نبود و جایزه به دست مت دیمون افتاد.

Spotlight

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 8.1

فیلم Spotlight بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. مارتین بارون (لیو شرایبر) به عنوان ویراستار به نشریه بوستون گلوب ملحق می شود. او چهار خبرنگار دیگر به نام های مایکل (مارک روفالو)، والتر (میکل کیتون)، ساشا (ریچل مک آدامز) و مت (برایان دارسی جیمز) را تشویق می کند تا خبر مبنی بر اقدامات ناشایست کلیسای محلی پیرامون مسئله کودک آزاری را منتشر کرده و طبل رسوایی آن ها را در جهان به صدا درآورند. روفالو این بار هم نامزد دریافت اسکار شد اما در پایان جایزه به مارک رایلنس رسید.

Dark Waters

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 7.6

به جدیدترین فیلم موجود در این فهرست می رسیم. روفالو این بار در نقش یک وکیل به نام راب بیلوت روی صحنه رفته که پرده از اسرار یک شرکت بزرگ به نام DuPont بر می دارد. این کمپانی سال هاست که با آزاد کردن آلاینده های شیمیایی در محیط، باعث تلفات جانی بسیاری شده است. بیلوت تصمیم می گیرد تا شرکت را به زمین زده و جلوی فعالیت های غیر قانونی آن را بگیرد؛ اما هیچ ایده ای درباره عاقبت شوم این کار ندارد.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه حرفه ای مارک روفالو می توان به The Normal Heart، The Kids are All right، Blindness، Reservation Road و The Brothers Bloom اشاره کرد.

ارسال نظر