بهترین فیلم های مارک والبرگ که نباید از دست بدهید

رسانه کلیک – در این مطلب قصد داریم تا 10 مورد از بهترین فیلم های بازیگر سرشناس هالیوود یعنی مارک والبرگ را طی دو بخش به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین فیلم های مارک والبرگ که نباید از دست بدهید

مارک والبرگ یکی از چهره های شناخته شده در هالیوود است که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های اکشن-درام شهرت دارد. وی فعالیت حرفه ای خود را در سال 1994 و با بازی در فیلم Renaissance Man آغاز کرد. اکنون بیش از 25 سال از نخستین حضور والبرگ در سینما می گذرد اما وی همچنان برای پذیرفتن نقش ها وسواس زیادی به خرج می دهد. همین موضوع باعث شده تا فیلم های خوبی از او به یادگار بماند. ما در اینجا قصد داریم تا طی دو بخش، بهترین آثار موجود در پرونده والبرگ را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

Three Kings

  • تاریخ اکران: 1999
  • امتیاز IMDB: 7.1

فیلم اکشن-کمدی Three Kings در خلال جنگ خلیج فارس رخ می دهد. والبرگ در نقش یک سرباز به نام تروی بارلو ظاهر شده که همراه سه سرباز دیگر راهی جنگ می شوند. آن ها در ابتدا قصد دارند تا طلاهای مصادره شده از کویت را به سرقت ببرند اما در ادامه حوادثی اتفاق می افتند که زندگی آن ها را برای همیشه تغییر می دهند. بارلو که حال نسبت به همه چیز بی اعتماد شده، تعصب و باورهای خود نسبت به کشورش را زیر سوال می برد.

The Italian Job

  • تاریخ اکران: 2003
  • امتیاز IMDB: 7.0

چارلی کروکر (مارک والبرگ) رهبر یک باند سرقت است که نقشه یک دزدی بزرگ در ونیز را در سر دارند. همه چیز طبق نقشه پیش می رود تا اینکه یکی از اعضای گروه به نام استیو (ادوارد نورتون) همه طلاها را برداشته و سایر دوستانش را به کام مرگ می کشد. کروکر و همراهانش که از مهلکه جان سالم به در برده اند، برای گرفتن انتقام راهی عمارت استیو در لس آنجلس می شوند. اگر به دنبال یک فیلم اکشن-هیجانی خوب می گردید، The Italian Job را از دست ندهید.

Four Brothers

  • تاریخ اکران: 2005
  • امتیاز IMDB: 6.8

اولین مرسر یک زن مهربان است که چند کودک را به فرزند خواندگی قبول می کند. پس از پیدا شدن جسد اولین در یک تنگه، چهار تن از پسران او که اکنون بزرگ شده اند، اطمینان پیدا می کنند که مرگ او اتفاقی نبوده و برای همین به دنبال بزرگترین خلافکار منطقه یعنی ویکتور سویت (چیویتل اجیوفور) می روند؛ آن هم در حالی که پلیس های محلی در تعقیب آن ها هستند. مارک والبرگ در فیلم چهار برادر نقش یکی از فرزندان اولین را دارد که اغلب اوقات خیلی زود از کوره در می رود.

The Departed

  • تاریخ اکران: 2006
  • امتیاز IMDB: 8.5

به یکی از بهترین و البته پر ستاره ترین فیلم های موجود در این فهرست می رسیم. داستان از آنجا شروع می شود که یک مامور پلیس (لئوناردو دی کاپریو) به صورت ناشناس به یک باند گانگستری خطرناک می پیوندد. از طرفی یکی از اعضای همان باند (مت دیمون) برای جاسوسی به نیروی پلیس ملحق می شود. هر دوی این افراد از وجود یک خبرچین در تیم مقابل خبر دارند اما جالب اینجاست که از هویت یکدیگر آگاه نیستند. مارک والبرگ این بار در نقش یک مامور پلیس روی صحنه رفت و توانست با بازی درخشان خود در این فیلم، برای اولین بار نامزد دریافت اسکار و گلدن گلوب شود.

Shooter

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.2

باب لی سواگر (مارک والبرگ) یکی از بهترین تیراندازهای نیروی دریایی است که پس از یک عملیات ناموفق، خود را گم و گور می کند. اوضاع به همین منوال ادامه پیدا می کند تا اینکه مقامات ارشد کشوری از او می خواهند تا برای خنثی کردن یک توطئه علیه جان رییس جمهور به میدان بازگردد. سواگر پس از پذیرفتن این ماموریت، متوجه می شود که از سوی نزدیکانش مورد خیانت قرار گرفته و هدف چیز دیگری بوده است. اما این بار به جای فرار، تصمیم می گیرد تا یک تنه به جنگ فاسدترین رهبران جهان برود.

ارسال نظر