بهترین فیلم های اما استون که حتما باید ببینید (بخش دوم)

رسانه کلیک - در این مطلب نگاهی به بهترین فیلم های اما استون ، هنرپیشه با استعداد و دوست داشتنی هالیوود اندازیم. در بخش دوم معرفی با ما همراه باشید.

بهترین فیلم های اما استون که حتما باید ببینید (بخش دوم)

اما استون یکی از چهره های مطرح در هالیوود است که توانسته با شخصیت دلربا و بامزه خود جایگاه خاصی در بین هواداران پیدا کند. وی طی 13 سال فعالیت حرفه ای خود توانسته در فیلم های اسم و رسم داری به ایفای نقش بپردازد. جدیدترین فیلم او یعنی Cruella در سال 2021 به روی پرده سینما خواهد رفت. در ادامه به معرفی 5 مورد از بهترین کارهای استون پرداخته ایم ( بهترین فیلم های استون که نباید از دست بدهید ).

Birdman

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 7.7

ریگان تامسون (مایکل کیتون) در حال حاضر یک هنرپیشه تئاتر بوده که عمده شهرت خود را مدیون بازی در فیلم ابرقهرمانی و پر فروش Birdman است. حدودا بیست سال از تولید این فیلم می گذرد اما او هنوز پیوند عمیقی با کاراکتر خود دارد. نام ریگان دیگر از سر زبان ها افتاده، با این حال Birdman همچنان محبوب و پرطرفدار است. این موضوع باعث می شود تا تامسون دچار یأس و ناامیدی شده و به سیم آخر بزند. اما استون در این فیلم نقش دستیار تهیه کننده تئاتر را بر عهده داشته و بازی به یادماندنی را از خود بر جای می گذارد.

Irrational Man

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 6.6

اما استون این بار در نقش یک دانشجوی فلسفه به نام جیل به روی صحنه می رود. استاد جیل یعنی ایب لوکس (واکین فینیکس) دچار سرخوردگی شده و از دنیای فلسفه فراری است. او برای آزاد شدن از شرایط فعلی خود دست به یک اقدام دور از ذهن زده و وارد یک رابطه عاطفی با جیل می شود. اما مشکل اینجاست که ایب همزمان با یکی از زنان هم سن و سال خود (پارکر پوزی) نیز قرار می گذارد و همین اوضاع را پیچیده تر می کند.

La La Land

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 8.0

لا لا لند را می توان گل سرسبد کارهای اما استون به شمار آورد. داستان فیلم درباره دو جوان سرخورده و مایوس به نام میا (استون) و سباستین (رایان گاسلینگ) است که در زندگی حرفه ای خود به بن بست رسیده اند. اما آشنایی این دو با یکدیگر منجر به بازگشت امید و رخ دادن اتفاقات خوب در زندگی آن ها می شود. استون هنر خوانندگی و رقص خود را نیز در این فیلم به نمایش کشید و توانست با بازی فوق حرفه ای خود، هر سه جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا را به خانه ببرد.

Battle of Sexes

  • تاریخ اکران: 2017
  • امتیاز IMDB: 6.7

فیلم Battle of Sexes بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است. بیلی جین کینگ (اما استون) و بابی ریگز (استیو کارل) جزو بهترین های تنیس در اوایل دهه 70 هستند. آن ها علیرغم مشکلات شخصی بسیار، در یک مسابقه بسیار تماشایی و جذاب با یکدیگر به رقابت می پردازند. این مسابقه با بیش از 90 میلیون بیننده در سراسر دنیا، به یکی از بزرگترین برنامه های ورزشی تلویزیون در تمام ادوار تبدیل می شود.

The Favourite

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 7.6

ملکه آن (الویا کلمن) بر اثر ابتلا به یک بیماری دچار افسردگی شده است. ندیمه او سارا (ریچل وایس) به پشتوانه رابطه نزدیک خود با ملکه سعی می کند تا امور مملکت را در دست گیرد. اما با ورود ندیمه دیگری به نام ابیگل (اما استون) همه چیز عوض می شود. ابیگل با رفتار غیر عادی و کودکانه خود، توجه ملکه را بر می انگیزد. طولی نمی کشد که این دو ندیمه بر سر جلب رضایت ملکه و تبدیل شدن به سوگلی او با یکدیگر رقابت می کنند. استون برای بازی در این فیلم نامزد دریافت اسکار شد اما در نهایت را به رجینا کینگ واگذار کرد.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه استون می توان به فیلم های Gangster Squad، Easy A، The Rocker، Aloha و Movie 34 اشاره کرد.

ارسال نظر