بهترین فیلم های ویل اسمیت که حتما باید ببینید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب به ادامه معرفی بهترین فیلم های ویل اسمیت ، یکی از با استعدادترین بازیگران هالیوود می پردازیم که قطعا ارزش یک بار دیدن را دارند.

بهترین فیلم های ویل اسمیت که حتما باید ببینید (بخش دوم)

ویل اسمیت یکی از بهترین ستارگان هالیوود بوده که سال هاست با بازی خارق العاده خود در نقش های مختلف، توانسته تا جایگاه خود را در دل مخاطبین تثبیت کند. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش مطلبی را منتشر کرده و به معرفی 5 فیلم برتر این هنرپیشه محبوب پرداختیم ( با بهترین فیلم های ویل اسمیت آشنا شوید ). در بخش دوم معرفی با ما همراه باشید.

Men in Black

تاریخ اکران: 1997

امتیاز IMDB: 7.3

سری فیلم های Men in Black ما را با چهره شوخ ویل اسمیت بیشتر آشنا می کند. مردان سیاه پوش در واقع ماموران مخفی دولت هستند که به سراغ بیگانگان و مخلوقات فرازمینی رفته و با نوع آشوب طلب آن ها مبارزه می کنند. جالب اینکه آن ها حافظه افراد معمولی که از عملیات خبردار می شوند را تنها در عرض چند دهم ثانیه پاک می‌کنند. ویل یکی از این مامورین حرفه ای اما پر حرف است که باید برای نجات زمین، جلوی یک تروریست خطرناک میان کهکشانی را بگیرد.

Enemy of the State

تاریخ اکران: 1998

امتیاز IMDB: 7.3

ویل اسمیت این بار در نقش یک وکیل دادگستری به نام رابرت کلیتون دین ظاهر شده که به صورت کاملا اتفاقی و ناخواسته درگیر پرونده قتل یک سناتور سرشناس می شود. حال سازمان امنیت آمریکا در تعقیب اوست و سعی دارد تا با تحت نظر گرفتن فعالیت ها و مکالمات تلفنی او، از افشای یک راز بزرگ جلوگیری کند. دشمن ملت یک فیلم اکشن و هیجانی تمام عیار است که مخاطب را به مدت 132 دقیقه بر سر جا میخکوب می کند.

The Pursuit of Happyness

  • تاریخ اکران: 2006
  • امتیاز IMDB: 8.0

به یکی از احساسی ترین فیلم های موجود در این فهرست می رسیم. کریس گاردنر (ویل اسمیت) یک فروشنده با استعداد اما نسبتا فقیر است که برای به دست آوردن یک شغل پر درآمد باید شانس خود را در بین 20 نفر دیگر امتحان کند. او به همراه خانواده از آپارتمان بیرون رانده می شود، همسرش او را ترک می کند، شرایط به مرور بدتر و بدتر می شود اما کریس به همراه پسر پنج ساله اش همچنان در آرزوی رسیدن به خوشبختی پیش می روند. اسمیت با بازی تاثیرگذار خود در این فیلم نامزد دریافت اسکار شد اما در نهایت آن را به فارست ویتاکر (به خاطر بازی در فیلم آخرین پادشاه اسکاتلند) واگذار کرد.

I am Legend

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.2

ویل اسمیت این بار در نقش یک دانشمند به نام رابرت نویل به روی صحنه می رود. شهر اسیر یک ویروس بسیار خطرناک شده و به نظر می رسد نویل آخرین شانس بشر برای نجات از این بیماری است. او ماه ها برای کشف یک درمان مناسب تلاش می کند اما کار به جایی پیش نمی برد. من افسانه ام سومین اقتباس از رمانی به همین نام بوده و سرشار از لحظات مهیج و البته دردناک است.

Seven Pounds

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 7.6

بن توماس (ویل اسمیت) بر اثر یک اشتباه رانندگی، باعث مرگ هفت نفر از جمله نامزدش می شود. او برای رهایی از عذاب وجدان و تحمل این درد بزرگ راهی جز خودکشی نمی یابد، اما پیش از آنکه اقدامی صورت دهد تصمیم می گیرد تا در ازای خطایی که مرتکب شده، زندگی هفت انسان غریبه را نجات دهد. اگر به فیلم های درام و تاثیرگذار علاقه دارید، توصیه می کنیم Seven Pound را از دست ندهید.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه ویل اسمیت می توان به Gemini Man، Suicide Squad، Collateral Beauty، Independent Day، Six Degrees of Separation، Hancock و Hitch اشاره کرد.

ارسال نظر