بهترین فیلم های موزیکال که طی سال های اخیر اکران شده اند

رسانه کلیک - در این مطلب به معرفی 8 مورد از بهترین فیلم های موزیکال می پردازیم که طی سال های اخیر اکران شده و سر و صدای بسیاری به پا کرده اند.

بهترین فیلم های موزیکال که طی سال های اخیر اکران شده اند

فیلم های ژانر موزیکال به دلیل بهره مندی از دیالوگ های موزون و آهنگ های متنوع و بعضا ماندگار، همواره با ظرافت و جاذبه خاصی همراه بوده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با 8 مورد از بهترین فیلم های موزیکال که بین سال های 2018 تا 2020 به نمایش درآمده اند آشنا کنیم. برخی از این آثار بر اساس داستان زندگی هنرمندان واقعی ساخته شده و بسیار تاثیرگذار هستند.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

حدودا پنج سال از اتفاقات رخ داده در قسمت اول گذشته است. سوفی که اکنون مادر خود را از دست داده، قصد دارد تا هتل را دوباره راه اندازی کند. وی پس از مدتی متوجه می شود که باردار است و این شرایط او را به فکر مرور خاطرات جوانی مادرش می اندازد. اغلب آهنگ های بازخوانی شده در این فیلم مجددا از آثار گروه مشهور ABBA هستند.

Bohemian Rhapsody (2018)

بوهامین راپسودی بدون شک یکی از بهترین آثار موجود در ژانر موزیکال است که حول زندگی فردی مرکوری، خواننده اصلی گروه پر طرفدار کویین می چرخد. این فیلم فراز و نشیب های بسیاری که گروه و شخص فردی با آن درگیر بودند را به خوبی به تصویر می کشد و احساسات مخاطب را بر می انگیزد.

A Star is Born (2018)

الی خواننده تازه کاری است که رویای معروف شدن را در سر دارد. در این میان موزیسین موفقی به نام جکسون استعداد او را کشف کرده و راه الی را برای رسیدن به شهرت هموار می کند. این دو در ادامه شیفته یکدیگر می شوند و به دستاوردهای بزرگی در زندگی دست پیدا می کنند. همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه مشکلات روحی جکسون و اعتیاد او به الکل همه چیز را خراب می کند.

Mary Poppins Returns (2018)

بیست و پنج سال از آخرین ملاقات مایکل و خواهرش با پرستار دوران کودکیشان یعنی مری پاپینز می گذرد. اما درست هنگامی که مایکل به درد سر بزرگی افتاده، سر و کله این پرستار مهربان دوباره پیدا می شود و اعضای خانواده را به یک سفر جادویی می برد.

Rocketman (2019)

جوان هنرمندی به نام رجینالد کنث دوایت نام خود را به التون جان تغییر می دهد و پس از مدتی، به یکی از اسطوره های دنیای پاپ تبدیل می شود. فیلم راکت من داستان زندگی این ستاره بین المللی را همراه با زیباترین آهنگ هایش به نمایش می گذارد.

Aladdin (2019)

یک دزد خیابانی خوش قلب شیفته دختر سلطان می شود. او پس از پیدا کردن یک چراغ جادویی و دوستی با غول چراغ، به اکثر آرزوهایی که دارد می رسد. اما وزیر بدجنس دربار که مدت هاست در صدد تصاحب قدرت برآمده، مانع راه او می شود. لایو اکشن علاء الدین در واقع نسخه بازسازی شده یک انیمیشن قدیمی به همین نام است و داستان تازه ای برای گفتن ندارد؛ اما موفق شده تا به همان اندازه (شاید هم بیشتر) مخاطب را به وجد بیاورد.

Judy (2019)

این فیلم روایتگر بخشی از زندگی جودی گارلند، هنرپیشه و خواننده مشهور است. وی سال ها پس از ایفای نقش خود در فیلم جادوگر شهر از، به لندن رفته و کنسرت های باشکوهی را اجرا می کند. جودی در این شهر پر سر و صدا با همسر پنجمش نیز آشنا می شود.

I Still Believe (2020)

فیلم I Still Believe داستان شهرت جرمی کمپ، خواننده آهنگ های مسیحی را به تصویر می کشد. او چیزهای زیادی را در زندگی از دست داده اما هیچگاه تسلیم ناامیدی نشده است.

ارسال نظر