فروش انیمیشن Frozen 2 از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرد

رسانه کلیک – انیمیشن Frozen 2 ششمین ساخته کمپانی دیزنی بوده که فروش آن در سال 2019 از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرده است.

فروش انیمیشن Frozen 2 از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرد

به نظر می رسد که موفقیت های دیزنی در سال 2019 تمامی ندارد. طبق آخرین اخبار منتشر شده، قسمت دوم انیمیشن زیبا و جذاب Frozen در چهارمین هفته از اکران، توانسته تا فروش خود را به بالای 1 میلیارد دلار برسند. منجمد 2 ششمین فیلم دیزنی در سال جاری است که موفق به شکست این رکورد شده است.

میزان فروش انیمیشن Frozen 2

به گزارش Variety، فروش انیمیشن Frozen 2 در ایالات متحده برابر با 367 میلیون دلار و در کشورهای دیگر بیش از 600 میلیون دلار بوده است. ناگفته نماند که این مجموعه در کشورهای چین (111.5 میلیون دلار)، کره جنوبی (85.4 میلیون دلار)، ژاپن (67.3 میلیون دلار) و انگلستان (49.6 میلیون دلار) با استقبال بی نظیری مواجه شده است. فروزن 2 فعلا در جایگاه هشتم پرفروش ترین فیلم های 2019 قرار دارد.

سایر فیلم هایی که توانسته اند امسال فروش بالای 1 میلیارد دلار را تجربه کنند، عبارتند از انتقام جویان: پایان بازی، علاءالدین، داستان اسباب بازی 4، لایو اکشن شیرشاه، مرد عنکبوتی: دور از خانه و فیلم هیجان انگیز و دیدنی کمپانی برادران وارنر یعنی جوکر.

جالب است بدانید که طبق پیش بینی های انجام شده، جدیدترین قسمت سری جنگ ستارگان یعنی Star Wars: The Rise of Skywalker نیز به احتمال زیاد به فروش میلیارد دلاری دست پیدا می کند و افتخار دیگری را برای دیزنی رقم می زند. این فیلم در 20 دسامبر روی پرده سینماها می رود. اگر به خاطر داشته باشید، قسمت های قبلی جنگ ستارگان یعنی The Last Jedi (2017) و The Force Awakens (2015) نیز در سال های اکران خود فروش بالای 1 میلیارد دلار را تجربه کرده اند.

انیمیشن Frozen 2 همچنان روی پرده نقره ای می درخشد. این فیلم به تهیه کنندگی پیتر دل وچو و کارگردانی جنیفر لی و کریس باک ساخته شده است. ایدینا منزل (السا)، کریستین بیل (آنا)، جاناتان گروف (کریستف) و جاش گد (الاف) نیز از صداپیشگان این مجموعه جذاب و دیدنی هستند.

ارسال نظر