حضور یحیى عبدل متین II در فیلم ماتریکس 4 قطعى شد

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، حضور یحیى عبدل متین II در فیلم ماتریکس 4 قطعی شده؛ با این حال نقش وی هنوز مشخص نیست. در ادامه همراه ما باشید.

حضور یحیى عبدل متین II در فیلم ماتریکس 4 قطعى شد

یحیى عبدل متین II قرار است در نقشى اصلى در فیلم ماتریکس 4 حضور داشته باشد. این سرى فیلم محبوب که از سال 2000 آن را دیده ایم، این بار نیز قرار است بینندگان را سورپرایز کند. وارنر برادرز پیش از این اعلام کرده بود که لانا واچوسکى قرار است نویسندگى و کارگردانى ماتریکس 4 را بر عهده داشته باشد. همچنین کیانو ریوز و کرى آن موس نیز در نقش هاى قبلى خود در این فیلم حضور خواهند داشت.

تاکنون اطلاعات محدودى از ماتریکس 4 لو رفته و هواداران این فیلم هنوز سوالات بسیارى در رابطه با آن دارند. اگر به یاد داشته باشید، نئو و ترینتى هر دو در انتهاى فیلم Matrix Revolutions جان خود را از دست دادند. اما با مشخص شدن حضور این دو شخصیت در فیلم جدید، این سوال براى هواداران ایجاد شده که سایر شخصیت ها نیز قرار است در ماتریکس 4 حضور داشته باشند یا خیر. به استناد اخبار، واچوسکى طى جلسات متعددى توانست نقش اصلى یعنى یحیى عبدل متین II را انتخاب کند.

عبدل متین تجربه چندانى در بازیگرى ندارد؛ با این حال طى همین چند سال موفق شده توانایى هاى خود در این عرصه را به نمایش بگذارد. این بازیگر براى اولین بار در The Get Down محصول نتفلیکس و پس از آن نیز در قسمتى از سریال Black Mirror به ایفاى نقش پرداخت. این بازیگر همچنین در فیلم هاى بزرگى از جمله The Greatest Showman و Aquaman نیز بازى کرده است.

به استناد اخبار، تولید فیلم ماتریکس 4 از اوایل سال 2020 آغاز مى شود، بنابراین احتمالا طى چند ماه آینده جزئیات بیشترى از این فیلم فاش خواهد شد. طى این اخبار، نقش عبدل متین در این فیلم نیز مشخص مى شود.

ارسال نظر