مرد عنکبوتی به دنیای شگفت انگیز مارول باز می گردد

رسانه کلیک – طبق توافقی که اخیرا بین سونی و دیزنی صورت گرفته، کاراکتر مرد عنکبوتی به دنیای سینمای مارول باز می گردد.

مرد عنکبوتی به دنیای شگفت انگیز مارول باز می گردد

به نظر می رسد که قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی با همکاری استودیوی مارول و سونی پیکچرز ساخته خواهد شد. سونی و دیزنی به توافقی رسیده اند که به موجب آن، قهرمان عنکبوتی قرمز پوش مجددا به دنیای شگفت انگیز مارول پا می گذارد.

کوین فایگی، معاون استودیوی مارول در خصوص بازگشت مرد عنکبوتی به MCU ابراز خوشحالی کرده و می گوید:

مرد عنکبوتی یک قهرمان و نماد قدرتمند، با داستان های جذاب برای تمام مخاطبین در سنین مختلف است. به نظر می آید که او تنها ابرقهرمانی است که می تواند در دنیاهای سینمایی مختلف حضور داشته باشد. با توجه به ادامه فعالیت های سونی، آینده مهیج و جالبی در انتظار Spider-Man است.

همانطور که مطلع هستید، دو استودیوی دیزنی و سونی پیکچرز در تابستان گذشته اعلام کردند که اسپایدرمن دیگر در دنیای MCU حضور پیدا نخواهد کرد، چرا که این دو کمپانی نتوانستند به توافق مالی با یکدیگر برسند. ظاهرا دیزنی خواهان سهم 50/50 از تمام درآمد حاصل از فیلم های اسپایدرمن بوده است. با جدایی مرد عنکبوتی از دنیای مارول، فایگی دیگر مسئولیت نظارت بر فیلم های Spider-Man را بر عهده نداشت. به این ترتیب تام هالند، ابرقهرمان محبوب عنکبوتی تنها می توانست در دنیای جدید سونی و در دنیای کاراکترهایی مثل ونوم حضور پیدا کند.

عدم توافق دیزنی و سونی باعث شده بود تا مرد عنکبوتی دیگر حق شرکت در فیلم های وابسته به استودیوی مارول را نداشته باشد. البته این موضوع به سبب حضور پررنگ کاراکتر اسپایدرمن در دنیای مارول، چندان برای استودیو خوشایند نبود.

عدم حضور مرد عنکبوتی در MCU همچنین موجب نارضایتی و دلخوری بسیاری از طرفداران شد، به طوری که هواداران بارها در توییت های خود، به بازگشت این شخصیت دوست داشتنی اصرار می کردند. به هر حال با توجه به توافق جدید دیزنی و سونی، خوشبختانه مرد عنکبوتی قرمزپوش مجددا به MCU بازگشته و داستان های مهیجی را برای مخاطبین خود تعریف خواهد کرد. فیلم بعدی اسپایدرمن یعنی قسمت سوم از سه گانه Homecoming، در تاریخ 16 ژوئیه سال 2021 روی پرده سینما می رود.

ارسال نظر