نتفلیکس حضور الویس پریسلی را در انیمیشن Agent King تایید کرد

رسانه کلیک – نتفلیکس قصد دارد تا یک مجموعه تلویزیونی جذاب به نام انیمیشن Agent King را از شبکه خود پخش کند. نکته جالب درباره این سریال، حضور الویس پریسلی در نقش یک جاسوس دولتی است.

نتفلیکس حضور الویس پریسلی را در انیمیشن Agent King تایید کرد

الویس پریسلی، خواننده مشهور آمریکایی و سلطان سبک راک اند رول است که در سال 1997 دار فانی را وداع گفت. وی در فیلم های متعددی نیز ایفای نقش کرده که از جمله آن ها می توان به زنده باد لاس وگاس، ولگرد و الویس در مسافرت اشاره کرد. محبوبیت الویس حتی پس از مرگ نیز ادامه دارد، تا جایی که دونالد ترامپ در سال گذشته، نشان افتخار آزادی ریاست جمهوری را به این هنرمند اعطا کرد که بالاترین نشان افتخار غیرنظامی در آمریکا به شمار می آید.

طبق گزارش های دریافت شده از سوی هالیوود، نتفلیکس در حال ساخت یک مجموعه انیمیشنی به نام Agent King است. الویس پریسلی در این مجموعه به عنوان یک جاسوس ظاهر می شود. وی برای یک برنامه دولتی محرمانه کار می کند که هدف آن مبارزه با نیروهای شیطانی علیه کشور است. این بازیگر در حین جاسوسی، روزگار خود را به عنوان معروف ترین ستاره راک اند رول سپری می کند.

پریسیلا پریسلی، همسر سابق این هنرمند می گوید:

الویس از کودکی آرزو داشت تا در نقش یک ابرقهرمان ظاهر شود و با مبارزه با جرائم مختلف، جهان را از شر بدی ها نجات دهد. انیمیشن Agent King الویس را به آرزوی خود می رساند. من و همکارم جان ادی، بسیار هیجان زده هستیم که با نتفلیکس و سونی انیمیشن، روی این پروژه شگفت انگیز کار می کنیم و می توانیم الویس را با چهره ای متفاوت به مردم جهان نشان دهیم.

پریسلی و ادی در تهیه کنندگی انیمیشن Agent King با یکدیگر همکاری می کنند. جری شیلینگ و مایک آرنولد نیز به ترتیب مشاور و نویسنده این پروژه هستند. ناگفته نماند که طراحی لباس های الویس پریسلی بر عهده جان وارواتوس است. متاسفانه تاریخ نمایش این انیمیشن جذاب هنوز به طور دقیق اعلام نشده و تنها همان تصویری که در بالا مشاهده می کنید از آن منتشر شده است.

ارسال نظر