سریال The Office سال 2021 از نتفلیکس حذف می شود

رسانه کلیک - سریال The Office یکی از محبوب ترین سریال های ساخته شده تا به امروز است. کاربران شبکه نتفلیکس از سال 2021 قادر به تماشای این سریال نخواهند بود.

سریال The Office سال 2021 از نتفلیکس حذف می شود

پخش یکی از محبوب ترین سریال های نتفلیکس ، سریال The Office از سال 2021 متوقف می شود. از سال 2021 این سریال به صورت انحصاری توسط NBCUnicersal در اختیار افراد قرار می گیرد. قرارداد نتفلکیس و NBC در سال 2020 به پایان می رسد. NBCUniversal باید با سرویس های محبوب زیادی رقابت کند، بنابراین حذف سریال های تولیدی آن از سرویس های مختلف می تواند به نفع آن باشد.

سریال The Office

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، سریال The Office یکی از محبوب ترین سریال های پخش شده توسط نتفلیکس است. سال گذشته میلادی این سریال مدت زمان 52 میلیارد دقیقه مشاهده شده که 3 درصد از سهم نتفلیکس در ایالات متحده آمریکا را تشکیل می دهد. نتفلیکس در حساب توییتری خود در رابطه با این موضوع نوشت:

ما از این موضوع که NBC تصمیم به پخش انحصاری این سریال توسط سرویس خود گرفته است، ناراحتیم. کاربران ما می توانند این سریال را تا ژانویه 2021 بدون هیچگونه تبلیغی مشاهده کنند.

سریال The Office یکی از مهم ترین عناصر در جنگ میان سرویس های استریم محسوب می شود. شرکت دیزنی در گذشته نه چندان دور بسیاری از قراردادهای خود را با شبکه نتفلیکس لغو کرد. تولیدات این شرکت از نوامبر امسال در سرویس دیزنی پلاس پخش می شود. هزینه اشتراک این سرویس به صورت ماهیانه برابر با 6.99 دلار است.

انتظار می رود WarnerMedia نیز در سال 2020 سریال Friends را از نتفلیکس حذف کند. سرویس این شرکت احتمالا هزینه ای نزدیک به 17 دلار از کاربران به صورت ماهیانه دریافت می کند. نتفلیکس برای حق پخش سریال فرندز در سال 2019، 100 میلیون دلار به WarnerMedia پرداخت کرده است. این هزینه نشان از اهمیت بالای سریال دوستان برای این سرویس استریم دارد.

ارسال نظر