فروش کمتر از انتظار انیمیشن Toy Story 4 در افتتاحیه

رسانه کلیک - انیمیشن Toy Story 4 به تازگی روی پرده سینما قرار گرفته و در باکس آفیس ضعیف تر از پیش بینی های قبلی ظاهر شده است.

فروش کمتر از انتظار انیمیشن Toy Story 4 در افتتاحیه

این هفته باکس آفیس توسط پیکسار/دیزنی تصاحب می شود. انیمیشن Toy Story 4 در روز جمعه فروشی برابر با 47 میلیون دلار از 4575 سینما داشت. با توجه به این فروش در روز اول اکران، تحلیلگران فروش 120 تا 125 میلیونی آن را در اولین آخر هفته پیش بینی کرده اند. این میزان فروش در مقایسه با پیش بینی 140 میلیون دلاری دیزنی پایین تر بوده و همچنین نمی تواند رکورد فروش 182 میلیون دلاری انیمیشن شگفت انگیزان 4 در افتتاحیه را بشکند ( پیش بینی فروش 260 میلیون دلاری انیمیشن داستان اسباب بازی 4 در افتتاحیه ).

در صورت فروش 120 میلیون دلاری، انیمیشن داستان اسباب بازی 4 تبدیل به سومین فیلم پرفروش 2019 در افتتاحیه می شود. این میزان فروش باعث می شود انیمیشن جدید پیکسار تبدیل به سومین یا چهارمین انیمیشن پرفروش در افتتاحیه شود. در حال حاضر مقام سوم در اختیار انیمیشن Shrek the Third بوده که در افتتاحیه خود در سال 2007 فروشی برابر با 212 میلیون دلار داشت.

انیمیشن داستان اسباب بازی 4

این انیمیشن امتیازهای عالی از سوی منتقدان و همچنین بینندگان دریافت کرده است. هم اکنون امتیاز این انیمیشن در Rotten tomatoes برابر با 98 درصد بوده و در وب سایت CinemaScore امتیاز A را دریافت کرده است. این امتیازها تفاوت چندانی با امتیازهای انیمیشن داستان اسباب بازی 3 در سال 2010 ندارد. فروش این محصول در افتتاحیه برابر با 110 میلیون دلار بود. به نظر می رسد این انیمیشن نتوانسته در مقایسه با گذشته افراد بیشتری را به سالن سینماها بکشاند.

فیلم Child's Play در روز جمعه تنها فروشی برابر با 6 میلیون دلار داشت. انتظار می رود فروش این فیلم در اولین آخر هفته اکران به 15 میلیون دلار برسد.

ارسال نظر