حضور تام هاردی در فیلم ونوم 2 تایید شد

رسانه کلیک - اخیرا تهیه کننده فیلم Venom خبر از حضور تام هاردی در فیلم ونوم 2 داده است. قسمت اول این فیلم به موفقیت بزرگی در باکس آفیس دست پیدا کرد.

حضور تام هاردی در فیلم ونوم 2 تایید شد

ایمی پاسکال، تهیه کننده فیلم ونوم حضور تام هاردی در قسمت دوم آن را تایید کرد. فیلم Venom با فروش بیش از 800 میلیون دلار خود در باکس آفیس جهانی، بسیاری را شگفت زده کرد. این فیلم توانست به موفقیت بزرگتری در مقایسه با فیلم واندر وومن و Thor: Ragnarok دست پیدا کند. در رابطه با داستان قسمت دوم این فیلم اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال در ژانویه اعلام شد که احتمالا Kelly Marcel دوباره وظیفه نوشتن سناریو فیلم ونوم 2 را بر عهده دارد.

این احتمال وجود دارد که اسپایدر من در فیلم Venom 2 حضور داشته باشد. نویسنده قسمت اول این فیلم حضور مرد عنکبوتی در قسمت دوم را محتمل دانسته و کوین فایگی، مدیر استودیوی مارول نیز تصمیم گیری در این رابطه را به سونی محول کرده است.

فیلم ونوم

به تازگی تهیه کننده فیلم Venom در مصاحبه با Fandango، ساخت قسمت دوم این فیلم پرفروش و حضور تام هاردی در آن را تایید کرده است. ایمی پاسکال در این رابطه گفت:

می توانم بگویم که تام هاردی در قسمت دوم این فیلم حضور دارد. نحوه بازی هاردی در این شخصیت به گونه ای بود که نمی توان شخص دیگری را جایگزین او کرد.

فیلم ونوم یکی از پرفروش ترین فیلم های 2018 محسوب می شود که موفق به شکست فیلم های ددپول 2 و Mission: Impossible - Fallout شد. در حالی که فروش این فیلم در باکس آفیس جهانی به 1 میلیارد دلار نرسید، فروش 855 میلیون دلاری آن نیز شگفت انگیز است. دلیل فروش بالای فیلم Venom را باید مربوط به تبلیغات مناسب سونی و همچنین حضور تام هاردی در آن دانست.

ارسال نظر