تولید فیلم A Quiet Place 2 رسما آغاز شد

رسانه کلیک - تولید فیلم A Quiet Place 2 شروع شد. این فیلم که قسمت اول آن سال 2018 اکران شده، سال 2020 روی پرده سینما می رود.

تولید فیلم A Quiet Place 2 رسما آغاز شد

فیلم A Quiet Place 2 رسما وارد مرحله تولید شد. قسمت اول این فیلم در سال 2018 اکران شد و موفقیت آن، تحلیلگران را شگفت زده کرد. این فیلم که توسط جان کرازینسکی کارگردانی شده، داستان یک خانواده را روایت می کند که به دنبال نجات از دست موجودات خطرناکی هستند. با توجه به موفقیت بالای این فیلم و همچنین نظر مثبت منتقدان، ساخت قسمت دوم آن منطقی به نظر می رسد.

در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با داستان فیلم A Quiet Place 2 در اختیار رسانه ها قرار دارد. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی ComingSoon منتشر شده، تولید این فیلم به صورت رسمی آغاز شده است. بازیگران قسمت قبلی در این فیلم همچنان حضور خواهند داشت و برایان تایری هنری به همراه کیلین مورفی نیز در آن به ایفای نقش می پردازند.

فیلم A Quiet Place 2

این فیلم سال 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد. در گذشته گزارش ها به شروع تولید این فیلم در تابستان اشاره کرده بودند و همچنین امیلی بلانت خبر از تولید سریع این فیلم داده بود.

قسمت اول این فیلم توانست حس جدیدی از ترس را به بیننده القا کند و تولید فیلم هایی مانند Bird Box را در پی داشته باشد. نحوه پایان بندی قسمت اول این فیلم به گونه ای است که حداقل می توان یک قسمت دیگر را تولید کرد. فیلم یک مکان ساکت با بودجه ای در محدوده 17 تا 21 میلیون دلار به تولید رسید؛ با این حال توانست در باکس آفیس جهانی فروشی برابر با 340.9 میلیون دلار داشته باشد که یک موفقیت بسیار بزرگ است. انتظار می رود فیلم A Quiet Place 2 نیز فروش بالایی داشته باشد.

ارسال نظر