فروش ضعیف فیلم دارک فینکس در باکس آفیس ادامه دارد

رسانه کلیک - فیلم دارک فینکس وضعیت مناسبی در باکس آفیس ندارد. این فیلم از مجموعه فیلم مردان ایکس روز جمعه تنها 2.348 میلیون دلار فروش داشته است.

فروش ضعیف فیلم دارک فینکس در باکس آفیس ادامه دارد

فیلم دارک فینکس آخرین قسمت از فرانچایز مردان ایکس محسوب می شود که برخلاف پیش بینی ها، فروش بسیار ضعیفی در باکس آفیس دارد. این فیلم بدترین افتتاحیه را در این مجموعه فیلم 19 ساله داشت و تنها 33 میلیون دلار در افتتاحیه درآمد به حساب سازندگان خود واریز کرد ( عملکرد بسیار ضعیف فیلم دارک فینکس در افتتاحیه ).

در حالی که شاید این فروش کم محسوب شود، میزان فروش آن در هفته دوم فاجعه است! بر اساس گزارشی که از سوی فوربس منتشر شده، فروش فیلم Dark Phoenix در روز جمعه برابر با 2.348 میلیون دلار بوده که کاهشی 83.2 درصدی را در مقایسه روز افتتاحیه نشان می دهد. فروش این فیلم در اولین روز اکران برابر با 14 میلیون دلار بود.

این میزان فروش، فیلم Dark Phoenix را بالاتر از فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice در زمینه افت فروش قرار می دهد. بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت در هفته دوم کاهش فروشی برابر با 81 درصد را در مقایسه با هفته اول اکران خود تجربه کرده بود.

فیلم دارک فینکس

در صورتی که فیلم های ابرقهرمانی را از این لیست حذف کنیم، باز هم فیلم دارک فینکس به عنوان سومین فیلم از نظر افت فروش در هفته دوم اکران محسوب می شود. فیلم های High School Musical 3 و Harry Potter and the Deathly Hallows Part II به ترتیب با کاهش فروش 90 و 84 درصدی در صدر این لیست قرار دارند.

فروش خانگی این فیلم تا پایان دیروز، به 51.352 میلیون دلار رسیده که کمتر از دیگر فیلم های این فرانچایز است. کارگردانی این فیلم بر عهده سیمون کینبرگ بوده است. در فیلم Dark Phoenix بازیگرانی مانند سوفی ترنر، جسیکا چستین، جنیفر لارنس، جیمز مک‌آووی، مایکل فاسبندر و نیکلاس هولت به ایفای نقش پرداخته اند.

ارسال نظر