باکس آفیس هفته دوم ژوئن: صدرنشینی انیمیشن The Secret Life of Pets 2

رسانه کلیک - انیمیشن The Secret Life of Pets 2 در اولین هفته اکران خود با فروش 47.6 میلیون دلاری موفق به صدرنشینی در باکس آفیس هفته دوم ژوئن شد.

باکس آفیس هفته دوم ژوئن: صدرنشینی انیمیشن The Secret Life of Pets 2

در باکس آفیس هفته دوم ژوئن شاهد صدرنشینی انیمیشن The Secret Life of Pets 2 هستیم. این محصول شرکت یونیورسال در اولین هفته اکران خود فروشی برابر با 47.6 میلیون دلار داشته است. این فروش تقریبا نصف فروش قسمت اول این انیمیشن است.

انیمیشن The Secret Life of Pets 2 موفق به کسب امتیاز -A در وب سایت CinemaScore شده است. این فیلم از دو هفته پیش در 21 کشور اکران شده است. فروش این فیلم در هفته جاری در بازارهای خارجی برابر با 16 میلیون دلار بوده که مجموع فروش خارجی آن را به 49 میلیون دلار می رساند.

در مقام دوم باکس آفیس هفته دوم ژوئن شاهد خودنمایی فیلم دارک فینکس هستیم. دارک فینکس اولین فیلمی از مجموعه فیلم مردان ایکس محسوب می شود که فروشی کمتر از 50 میلیون دلار در افتتاحیه داشته است. این فیلم در هفته اول اکران خود فروش خانگی برابر با 32.8 میلیون دلار تجربه کرد.

فیلم دارک فینکس

این فیلم در تمام کشورهای خارجی غیر از ژاپن اکران شده و درآمدی برابر با 107 میلیون دلار وارد حساب بانکی سازندگان خود کرده است. فروش این فیلم در کشور چین برابر با 45.6 میلیون دلار بوده است.

فیلم علاءالدین

در مقام سوم باکس آفیس هفته دوم ژوئن فیلم علاءالدین قرار گرفته است. این فیلم در هفته سوم اکران خود فروشی برابر با 24.7 میلیون دلار داشته و مجموع فروش آن را به 232.6 میلیون دلار رسانده است. فروش جهانی این فیلم پس از سه هفته اکران به 605 میلیون دلار رسیده که رقم قابل توجهی است.

فیلم گودزیلا پادشاه هیولاها

فیلم گودزیلا پادشاه هیولاها مقام چهارم باکس آفیس هفته دوم ژوئن را تصاحب کرده است. این فیلم که هفته دوم اکران خود را تجربه می کند، فروشی برابر با 15.5 میلیون دلار داشته تا مجموع فروش خانگی خود را به 78.5 میلیون دلار برساند.

فیلم Rocketman در مقام پنج باکس آفیس هفته دوم ژوئن حضور دارد. این فیلم در هفته دوم اکران خود، فروشی برابر با 13.8 میلیون دلار داشته است. تا به امروز مجموع فروش خانگی این فیلم به 50.3 میلیون دلار رسیده است.

فیلم جان ویک 3

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته دوم ژوئن به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم Ma با فروش 7.8 میلیون دلار، فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum با فروش 7.4 میلیون دلار، فیلم Avengers: Endgame با فروش 4.9 میلیون دلار، فیلم Pokémon Detective Pikachu با فروش 3.2 میلیون دلار و فیلم Booksmart با فروش 1.6 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر