سریال سیلیکون ولی در فصل ششم به پایان می رسد

رسانه کلیک - شبکه HBO به صورت رسمی اعلام کرد فصل ششم سریال سیلیکون ولی به عنوان آخرین فصل آن پخش می شود.

سریال سیلیکون ولی در فصل ششم به پایان می رسد

شبکه HBO خبر از پایان سریال Silicon Valley پس از پخش فصل ششم آن داد. این سریال کمدی که موفق به کسب جایزه امی نیز شده، در سال 2014 به عنوان آخرین اثر سازنده سریال King of the Hill، مایک جاج روی آنتن رفت.

در 5 فصل قبلی سریال سیلیکون ولی شاهد فراز و نشیب های زیادی بودیم. در این سریال کمدی شاهد تلاش افرادی برای تاسیس یک شرکت هستیم. همانطور که از نام این سریال می توان حدس زد، سیلیکون ولی مربوط به دنیای فناوری و افراد علاقه مند به آن است.

مانند هر سریال دیگری، سریال Silicon Valley نیز باید پایانی داشته باشد. در حالی که برخی منتظر اتمام این سریال در فصل پنجم بودند، سازندگان آن تصمیم به ساخت فصل ششم آن به عنوان فصل پایانی گرفتند.

در حالی این خبر در اختیار رسانه ها قرار گرفته که هنوز فرآیند تولید این فصل آغاز نشده است. در حقیقت تولید این سریال با چند ماه تاخیر همراه بوده است. در حال حاضر شبکه HBO یک سریال کمدی دیگر، Barry را تولید می کند که آن نیز موفق به کسب جایزه Emmy شده است.

در ماه گذشته میلادی شاهد اتمام سریال Veep بودیم. با اتمام سریال سیلیکون ولی در سال آینده میلادی، تعداد سریال های کمدی شبکه HBO کاهش پیدا می کند.

در آینده شاهد پخش سریال Avenue 5 خواهیم بود. این سریال توسط سازنده Veep، آرماندو یانوچی به تولید می رسد. در این سریال جدید، هیو لوری و زک وودز به ایفای نقش می پردازند.

فصل ششم سریال سیلیکون ولی سال آینده میلادی توسط شبکه HBO پخش می شود. در این سریال بازیگرانی مانند تی جی میلر، توماس میدلتیچ، کمیل نانجیانی و آلیس وترلند به ایفای نقش می پردازند.

ارسال نظر