انتشار اولین تصویر از فصل پنجم سریال Black Mirror

رسانه کلیک - اولین تصویر از فصل پنجم سریال Black Mirror در اختیار رسانه ها قرار گرفت. نزدیک به دو سال از پخش فصل چهارم این سریال می گذرد.

انتشار اولین تصویر از فصل پنجم سریال Black Mirror

اولین تصویر از فصل 5 سریال Black Mirror در فضای مجازی منتشر شد. در این تصویر شاهد حضور آنتونی مکی و یحیی عبدالمتین دوم هستیم که با چهره ای خشمگین روبه‌روی یکدیگر قرار گرفته اند.

نزدیک به دو سال از پخش فصل 4 سریال آینه سیاه می گذرد و علاقه مندان به این سریال، چشم انتظار پخش فصل جدید آن هستند. فیلم‌برداری فصل پنجم این سریال به صورت رسمی در اوایل سال گذشته میلادی آغاز شد؛ با این حال تولید آن با تاخیر همراه شد. تمرکز چارلی بروکر و نتفلیکس روی ساخت فیلم Black Mirror باعث ایجاد این وقفه شد.

آقای بروکر سال گذشته رسما کرد فصل پنجم سریال Black Mirror در مقایسه با گذشته، قسمت های خوشبینانه تری دارد.

در حالی که اولین تصویر از فصل جدید این سریال، آنتونی مکی و یحیی عبدالمتین دوم را به نمایش می گذارد، در رابطه با تاریخ پخش این فصل و همچنین نقش هایی که این دو بازیگر بر عهده دارند، اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

سریال آینه سیاه

به نظر می رسد این تصویر مربوط به قسمتی از این سریال با داستانی خوشبینانه نباشد. این دو بازیگر در فیلم های ساخته استودیوی مارول و DC حضور داشته اند.

آنتونی مکی در نقش Falcon در فیلم های دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کرده و یحیی عبدالمتین دوم در فیلم آکوامن بازی کرده است. با توجه به این موضوع، شاهد تقابل شخصیت های مارول و DC در یک سریال هستیم.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با فصل پنجم سریال آینه سیاه در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. سال گذشته، مایلی سایرس اعلام کرد در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می پردازد.

ارسال نظر