رییس شبکه ABC به ساخت ریبوت سریال Lost علاقه مند است

رسانه کلیک - طبق آخرین اظهاراتی که خانم کری برک، رییس اِی بی سی اینترتینمنت، او علاقه بسیار زیادی به ساخت ریبوت سریال Lost دارد و این، رویای اوست.

رییس شبکه ABC به ساخت ریبوت سریال Lost علاقه مند است

در طی چند سال اخیر ریبوت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی بازی‌های ویدیویی ساخته شده اند. به همین دلیل چند ماهی می‌شود که بسیاری از علاقه مندان به سریال‌های تلویزیونی امیدوار هستند تا روزی بالاخره ریبوت یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت‌ترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ، یعنی سریال Lost ساخته شود. این احتمال وجود دارد که این سازندگان این فیلم نتواند پاسخ مثبتی به ابراز امیدواری طرفداران‌شان بدهند اما از طرفی دیگر، کری برک (Karey Burke) رییس اِی بی سی اینترتینمنت (ABC Entertainment) طی اظهار نظری امیدوار بود که بالاخره روزی رویایی ساخت ریبوت سریال Lost به واقعیت تبلدیل شود.

کری برک طی آخرین سخنرانی خود در انجمن منتقدان تلویزیون تایید کرد که رویایی ساخت ریبوت سریال Lost هم اکنون در ذهن او و بسیاری از طرفداران این سریال وجود دارد اما متاسفانه هیچ گفت و گوی رسمی برای به واقعیت تبدیل شدن این رویا، انجام نشده است.

او طی این سخنرانی به پرسش خبرنگار هالیوود ریپورتر (THR) در رابطه با ساخت ریبوت سریال Lost این چنین پاسخ داد:

به معنای واقعی کلمه باید بگویم که من وقتی شب‌ها به تخت خواب خودم می‌روم، به این رویا فکر می‌کنم. اما متاسفانه باید بگویم که هیچ صحبت رسمی با کارلتون کیوس (Carlton Cuse) و جی جی آبرامز (J. J. Abrams)، تهیه کنندگان این سریال نداشته ام؛ اما هر از چند گاهی در ذهن خودم این سوال را می‌پرسم که اگر روزی تصمیم به ساخت ریبوت یک سریال بگیرم، کدام را انتخاب خواهم کرد و پاسخم به این سوال، سریال Lost است. شاید هرگز این اتفاق رخ ندهد اما صحبت کردن راجع به آن می‌تواند لذت بخش باشد.

اگر هم روزی رویایی ساخت ریبوت سریال Lost به واقعیت تبدیل شود، به احتمال زیاد دیگر کارلتون کیوس در تیم سازنده‌ی آن حضور نخواهد داشت. چرا که سال گذشته او طی مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر اظهار کرده بود که به همراه لیندلوف، دیگر هرگز روی سریال Lost کار نخواهند کرد و هیچ فکری راجع به آن ندارد چرا که داستانی که مدنظرشان بوده را در این سریال روایت کرده اند و آن را به اتمام رسانده اند. او همچنین تایید کرد که کاملا راضی خواهد بود اگر شبکه تلویزیونی اِی بی سی با کس دیگری ساخت ریبوت سریال Lost را پیش ببرد و شخصیت‌های جدیدی را در جزیره قرار دهد و یک داستان کاملا نو و متفاوت را روایت کند. او در ادامه‌ی صحبت‌هایش در این رابطه اظهار کرد:

برای من هیجان کمتری خواهد داشت اگر آن‌ها [در ساخت ریبوت سریال Lost] از شخصیت‌هایی استفاده کنند که در نمایش قبلی ما حضور داشتند.

نخستین فصل سریال Lost در سال 2004 میلادی (حدود 15 سال پیش) از شبکه اِی بی سی پخش شد. داستان این سریال تلویزیونی طی شش فصل روایت شد و آخرین قسمت آن در بهار سال 2010 میلادی به معرض نمایش گذاشته شد. همان طور که اشاره کردیم، یکی از سازندگان این سریال، جی جی آبرامز بود که سابقه‌ی کارگردانی و تهیه کنندگی Star Trek و Star Wars: The Force Awakens را در کارنامه خود دارد. جالب است بدانید که او هم اکنون روی ساخت قسمت جدید فیلم Star Wars کار می‌کند.

آیا شما هم علاقه مند به ساخت ریبوت سریال Lost هستید؟ نظرات خودتتان را با ما و سایر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر