تماشا کنید: تریلر فیلم Scary Stories to Tell in the Dark در Super bowl 2019

رسانه کلیک - تریلر فیلم Scary Stories to Tell in the Dark هم در رویداد مسابقه بزرگ Super Bowl به نمایش درآمد؛ با این وجود، هنوز ابهامات زیادی در رابطه با این فیلم وجود دارد.

تماشا کنید: تریلر فیلم Scary Stories to Tell in the Dark در Super bowl 2019

این فیلم بر اساس کتاب داستانی با همین نام در حال ساخت و توسعه است. نویسنده این کتاب الوین شوآرتز (Alvin Shcwartz) بود که تبحر خاصی در نوشتن داستان‌های ترسناک داشت اما او سعی کرد راه خود را از بیشتر همتاهایش جدا کند و به سمت داستان‌های ترسناک نوجوانان رو بیاورد. به همین دلیل نگارش کتاب داستان Scary Stories to Tell in the Dark را آغاز کرد و اولین جلد آن در سال 1981 میلادی یعنی چیزی در حدود 38 سال پیش منتشر کرد. در سال 1984 جلد دوم و در سال 1991 جلد سوم این کتاب به چاپ رسید و در همان مقطع زمانی استقبال بی‌نظیری از این کتاب داستان، در کتابخانه‌های ایالات متحده آمریکا به عمل آورده شد.

هر چند تریلر فیلم Scary Stories to Tell in the Dark اطلاعات زیادی را به ما نمی‌دهد، اما لازم به ذکر است که قرار نیست این فیلم به صورت جز به جز همان داستان نوشته شده در کتاب‌های داستانی الوین شوآرتز را به ما نشان بدهد. داستان فیلم Scary Stories to Tell in the Dark از ابتدا بازنویسی شده است و زحمت این کار هم به عهده گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro بوده است. ضمن داستان نویسی این فیلم، گیلرمو دل تورو به عنوان یکی از تهیه کنندگان آن در ساخت فیلم Scary Stories to Tell in the Dark دست خواهد داشت.

به اعتبار این کارگردان و نویسنده 54 ساله که سابقه ساخت فیلم‌های جذابی و فوق العاده‌ای مانند Hellboy، The Hobbit و The Shape of Water را در کارنامه خود دارد، و همچنین محبوبیت کتاب‌های Scary Stories to Tell in the Dark، این فیلم را به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ترسناک سال تبدیل کرده است.

داستان فیلم Scary Stories to Tell in the Dark روایت‌گر ماجراجویی گروهی از جوانان کم سن و سال است که تصمیم به حل معماهای رازآلودی محله کوچک خود می‌گیرند اما اسیر کابوسی بی‌پایان می‌شوند.

این فیلم در تاریخ 9 آگست 2019 میلادی (مصادف با 18 مرداد 97) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

ارسال نظر