تماشا کنید: تریلر فیلم Alita: Battle Angel در Super Bowl 2019

رسانه کلیک - جدیدترین تریلر فیلم Alita: Battle Angel روز گذشته به نمایش گذاشته شد که باعث شد تا بسیاری از علاقه مندان به فیلم‌های اکشن، بیش از پیش به انتظار این فیلم بنشینند.

تماشا کنید: تریلر فیلم Alita: Battle Angel در Super Bowl 2019

پیش از نمایش تریلر فیلم Alita: Battle Angel در رویداد مسابقه بزرگ Super Bowl LIII، بسیاری اعتقاد داشتند که این فیلم به موفقیت چندانی نخواهد رسید. شاید اصلی‌ترین دلیل اعتقاد این دسته از افراد، کارنامه نه چندان درخشان رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) در سال‌های اخیر است. اگر به اثراتی که در سال‌های دور، این کارگردان 50 ساله از خود به جا گذاشته نگاه کنیم، فیلم‌های موفقی مانند El Mariachi، سری Spy Kids و البته Sin City (که با همکاری کوئنتین تورنتینو کارگردانی شده بود) می‌بینیم؛ فیلم‌هایی که نه تنها جوایز زیادی را در جشنواره‌های مختلف از آن خود کردند، بلکه توانستند اعتبار چشمگیر و با ارزشی به رابرت رودریگز در عرصه سینما بدهند.

با این وجود چند فیلم آخر رودریگز با شکست مواجه شده است. با این وجود او امیدوار است که با کارگردانی فیلم Alita: Battle Angel بتواند یکبار دیگر موفقیت‌های سال‌های دور خود را تکرار کند. دلایل زیادی وجود دارد که می‌تواند او را به موفقیت دوباره امیدوار کند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها، حضور جیمز کامرون (James Cameron) به عنوان تهیه کننده این فیلم است. جیمز کامرون که سابقه کارگردانی فیلم‌های شاهکاری مانند The Terminator، Aliens، Titanic و Avatar را در کارنامه درخشان خود دارد، مهم‌ترین نقطه قوت فیلم Alita: Battle Angel به حساب می‌آید.

از طرفی تلفیق ایده‌های جیمز کامرون و رابرت رودریگز می‌تواند از آلیتا، یک شخصیت به یاد ماندنی در دنیای سینما به جا بگذارد. لازم به ذکر است که این فیلم اکشن سایبرپانک بر اساس کتابی با همین نام (نوشته‌ی یوکیتو کیشیرو ژاپنی) ساخته شده است.

فیلم Alita: Battle Angel در تاریخ 14 فوریه 2019 میلادی (مصادف با 25 بهمن 97) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

نظرات خودتان را در رابطه با تریلر فیلم Alita: Battle Angel با ما و سایر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر