تماشا کنید: تریلر انیمیشن Toy Story 4 در Super Bowl 2019

رسانه کلیک - بدون شک می‌توانیم پخش تریلر انیمیشن Toy Story 4 را یکی از بهترین و جذاب‌ترین و البته، پر سر و صداترین اتفاقات مسابقه بزرگ Super Bowl بدانیم.

تماشا کنید: تریلر انیمیشن Toy Story 4 در Super Bowl 2019

سری Toy Story یکی از آن دسته اینمیشن‌هایی است که نسل‌های مختلف با آن خاطرات بسیاری دارند. کیفیت این انیمیشن در حدی ستودنی است که به رغم حفظ عناصر و ریشه‌هایش، حتی قسمت‌های جدید آن هم توانسته محبوبیت بسیاری را برای خود دست و پا کند؛ این مسئله، نشان دهنده قدرت و محبوبیت داستان اسباب بازی در دنیای سینما است. حالا قرار است پس از 9 سال انتظار، یک بار دیگر با اسباب بازی‌های محبوب‌مان در انیمیشن Toy Story 4 ملاقات کنیم و شاهد قهرمان بازی‌های وودی (Woody) گاوچرون و باز لایتیر (Buzz Lightyear) باشیم.

اگر به خاطر داشته باشید، اولین قسمت از انیمیشن Toy Story با همین نام در سال 1995 میلادی منتشر شد. این فیلم که با بودجه‌ای بالغ بر 30 میلیون دلار ساخته شده بود، توانست رقم فوق العاده‌ی 376 میلیون دلار را به عنوان فروش خود در باکس آفیس به ثبت برساند؛ البته موفقیت‌های اولین قسمت از فرانچایز Toy Story محدود به فروش این فیلم در گیشه‌ها نبود؛ اولین داستان اسباب بازی نمرات شگفت انگیزی را از منتقدان آن روز‌ها گرفت.

طبیعی بود که پیکسار (Pixar Animition) و والت دیزنی (Walt Disney) هر چه سریع‌تر به فکر ساخت قسمت دوم این فیلم بیافتند و در همین راستا، انیمیشن Toy Story 2 را در سال 1999 میلادی منتشر کردند. این فیلم هم توانست موفقیت‌های نسخه اول خود را تکرار کند. فروش بیش از 497 میلیون دلار نشان از محبوبیت روز افزون فرانچایز Toy Story در بین آحاد مردم داشت. بدون شک این انیمیشن، از آن دسته فیلم‌هایی بود که حتی کسانی که علاقه مند به تماشای فیلم و سریال نیستند هم از آن لذت می‌بردند. با این وجود، برخلاف روند انتشار دو قسمت اول، قسمت سوم Toy Story با فاصله زمانی بسیار زیادی روی پرده‌های سینما رفت.

انیمیشن Toy Story 3 پس از 11 سال در سال 2010 میلادی اکران شد. قسمت سوم داستان اسباب بازی ثابت کرد که ترکیب پیکسار و والت دیزنی همچنان منجر به معجون موفقیت خواهد شد. این فیلم در حدی جذاب و بی‌نقص ظاهر شد که کوئنتین تورنتینو، کارگردان سرشناس سینمای هالیوود از Toy Story 3 به عنوان بهترین فیلم‌ سال 2010 یاد کرده است.

با این تفاسیر، پیشنهاد می‌کنم یک بار دیگر تریلر انیمیشن Toy Story 4 را تماشا کنید. بدون شک با چنین کارنامه‌ی درخشانی که فرانچایز داستان اسباب بازی در اختیار دارد و مشاهده تریلر انیمیشن Toy Story 4 می‌توان به تکرار موفقیت‌های اسباب بازی‌های دوست داشتنی، بیش از پیش امیدوار بود.

لازم به ذکر است که فیلم Toy Story 4 در تاریخ 21 ژون 2019 میلادی (مصادف با 31 خرداد شمسی) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

ارسال نظر