کیت هرینگتون پایان سریال Game of Thrones را برای رز لزلی فاش کرده است

رسانه کلیک - احتمالا پایان سریال Game of Thrones برای بسیاری از علاقه مندان به سریال‌های تلویزیونی، چند سالی است که به یک دغدغه جدی و ابهام تبدیل شده است.

کیت هرینگتون پایان سریال Game of Thrones را برای رز لزلی فاش کرده است

بدون شک بازیگران اصلی این سریال پرطرفدار دیگر هیچ ابهامی در رابطه با پایان سریال Game of Thrones ندارند. مضحک است که اگر باور نکنیم کیت هرینگتون (Kit Harington) از چگونگی پایان این سریال اطلاع کامل دارد. این طور که پیداست او آن طور که شاید و باید رازدار خوبی نبوده و پایان سریال Game of Thrones را برای همسر خود یعنی رز لزلی (Rose Leslie) فاش کرده است. همان طور که می‌دانید رز لزلی هم از بازیگران مطرح سینمای بریتانیا به حساب می‌آید و سابقه هنرنمایی در فصل‌های دوم، سوم و چهارم سریال Game of Thrones را در کارنامه خود دارد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که در سال 2014 میلادی (که آخرین حضور رز لزلی در سریال Game of Thrones مربوط به این سال بوده است) هنوز سازندگان این فیلم چگونگی پایان یافتن آن را به صورت قطعی مشخص نکرده بودند؛ اما حالا که به فصل هشتم این سریال جذاب رسیده ایم، به نظر می‌رسد که برنامه سازندگان سریال Game of Thrones برای پایان بندی آن مشخص شده است.

در همین راستا، می‌توان گفت که هر چند خودِ شخصیت جان اسنو خبری از پایان این داستان ندارد، اما کیت هرینگتون خوب می‌داند که چه اتفاقاتی پیش روی آن‌هاست. علاوه بر این که ویکلی اینترتینمنت مدعی شده است که کیت هرینگتون به صورت تمام و کمال از پایان سریال Game of Thrones آگاهی دارد، روز گذشته، این بازیگر 32 ساله، طی مصاحبه‌ای رادیو صبح U.K در رابطه با همین مسئله اظهار کرد:

من سال گذشته میلادی به همسرم (رز لزلی) گفتم که چگونه این سریال پایان خواهد یافت و در نتیجه، او به مدت تقریبا 3 روز با من حرف نزد!

او توضیحات خود را این گونه ادامه داد:

من نمی‌توانم بگویم که خوشحال هستم یا نه؛ نمی‌دانم باید خوشحال باشم یا ناراحت اما بابت کاری کردم راضی هستم! البته تا زمانی که آن را ببینم (پایان فیلم) راضی‌تر خواهم بود.

کیت هرینگتون در پاسخ به این سوال که از نگه داشتن این راز سنگین چه حسی دارد، گفت:

این بسیار جالب است وقتی در خیابان قدم می‌زنی و چیزی را می‌دانی که قرار است چند ماه دیگر اتفاق بیافتد و بقیه مردم هم متوجه آن بشوند. من می‌دانم چه اتفاقاتی خواهد افتاد؛ چگونه داستان فیلم پیچیده خواهد شد؛ فکر می‌کنم که من یک پیشگو هستم!

اولین فصل از سریال Game of Thrones حدود 8 سال پیش در سال 2011 میلادی منتشر شد. تا به امروز،7 فصل از این سریال محبوب منتشر شده است و قرار 14 آپریل 2019 میلادی (مصادف با 25 فروردین 98) فصل هشتم سریال Game of Thrones به معرض نمایش گذاشته شود.

ارسال نظر