تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Godzilla: King of the Monsters و خروش تایتان‌ها

به تازگی تریلر دوم فیلم Godzilla: King of the Monsters منتشر شده که بیشتر از تریلر اول، صحنه نبردهای بزرگ گودزیلا علیه گیدورا شاه، رودان و جنگ انسان‌ها علیه تایتان‌ها را نشان می‌دهد.

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Godzilla: King of the Monsters و خروش تایتان‌ها

ادامه مستقیم ریبوت سری فیلم‌های گودزیلا که در سال ۲۰۱۴ میلادی اکران شد و توانست به واسطه داستان انسانی و گودزیلایی در حد و اندازه‌های اجداد ژاپنی‌اش، به موفقیت دست پیدا کند، قرار است صحنه‌ی نبردهای بسیار بزرگ و نفس‌گیر باشد. هیولاهای خشمگینی مانند گیدورا شاه که به مانند اژدهایی سه سر است در کنار رودان شروع به تخریب زمین و آغاز سلطه‌شان روی سیاره‌ی انسان‌ها کرده‌اند و حالا گودزیلا به عنوان تایتانی که وظیفه‌ی حفظ تعادل زمین را برعهده دارد، به نبرد با این تایتان‌های وحشتناک می‌رود. در این بین ماترا نیز وارد معرکه می‌شود که همانطور که از تریلرها پیداست، زمین تبدیل به آخرالزمانی آتشین و مرگبار برای انسان‌ها شده است.

داستان این قسمت در مورد دکتر اما راسل با بازی ورا فارمیگو و دخترش مدیسون با بازی میلی بابی براون است که ظاهرا توانایی ارتباط با ماترا را دارد. کن واتانابه و سالی هاوکینز که در نقش دو دانشمند سازمان مونارچ در فیلم اول بودند، به این قسمت بازگشته‌اند و مشغول تحقیقات روی این تایتان‌ها هستند. البته سازمان مونارچ که فهمیده دکتر راسل پی به توع ارتباط با تایتان‌ها برده است، او را دزدیده و به جایی نامعلوم می‌رود.

فیلم Godzilla: King of the Monsters قرار است در تاریخ ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۳۱ می ۲۰۱۹) اکران جهانی شود و به دنبال آن، فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد.

ارسال نظر