جو رابرت کول نویسنده دنباله فیلم Call of Duty خواهد بود

رسانه کلیک - به رغم این که هنوز اولین نسخه از فیلم Call of Duty هنوز ساخته نشده است، اکتیویژن بلیزارد نویسندگی دنباله این فیلم را به عهده جو رابرت کول گذاشته است.

جو رابرت کول نویسنده دنباله فیلم Call of Duty خواهد بود

مشهور‌ ترین اثر جو رابرت کول، یکی از آثار مارول، یعنی فیلم Black Panther است. رابرت کول بعد از فیلم بلک پانتر که حدود یک سال پیش روی پرده‌های سینما به معرض نمایش گذاشته شد، روی پروژه‌ی جدید نت‌فلیکس فعالیت می‌کند. این فیلم که یک اثر درام به نام All Day and a Night نام دارد، قرار است سال 2019 منتشر شود. البته نکته جالب توجه راجع به این فیلم این است که جو رابرت کول کارگردانی آن را هم بر عهده گرفته است.

هنوز هیچ اطلاع دقیقی از فیلم Call of Duty در دسترس نیست اما گفته می‌شود کارگردان آن استفانو سولیما خواهد بود. کسی که از مهم‌ترین آثارش می‌توان به فیلم‌های Sicario: Day of the Soldad o و Suburra اشاره کرد. این کارگردان 52 ساله در بسیاری از جشنواره توانسته افتخارآفرینی کند که آخرینِ آن‌ها کسب جایزه بهترین کارگردان در سال 2016 بابت کارگردانی فیلم Suburra بود. این جایزه در جشنواره ناسترو دی آرگنتو در ایتالیا به سولیما اهدا شد.

از دیگر اطلاعاتی که از فیلم Call of Duty در دسترس است می‌توان به این اشاره کرد که استیسی شر و نیک ون دیک، از روسای شرکت اکتیویژن بلیزارد به عنوان تهیه کنندگان این فیلم فعالیت خواهند داشت.

جو رابرت کول

هنوز هیچ یک از بازیگران این فیلم مشخص نشده است. حدس و گمان‌های بسیاری در این رابطه وجود دارد اما هنوز خبر رسمی مبنی بر معرفی بازیگران فیلم Call of Duty منتشر نشده است.

همان طور که اشاره شد، هنوز نسخه اول این فیلم ساخته نشده است و به رغم این مسئله، از الآن اکتیویژن در حال مشخص کردن تیم سازنده قسمت دوم فیلم Call of Duty است. این طور که پیداست این شرکت به صورت کاملا جدی قصد دارد تا همانند عرصه بازی‌های ویدئویی در هنر هفتم نیز، نام درخشانی داشته باشد.

ارسال نظر