فروش فیلم های سونی در سال 2018 به 2 میلیارد دلار رسید

رسانه کلیک - فروش فیلم های سونی در باکس آفیس جهانی از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد. انتظار می رود درآمد این شرکت در ادامه سال جاری میلادی افزایش پیدا کند.

فروش فیلم های سونی در سال 2018 به 2 میلیارد دلار رسید

فیلم ونوم، جدیدترین محصول شرکت سونی در افتتاحیه خود در کشور چین به فروش باورنکردنی 111 میلیون دلار دست پیدا کرد. این میزان فروش رکوردشکنی فیلم Venom را در پی داشت ( فروش فیلم ونوم در بازارهای جهانی از مرز 650 میلیون دلار عبور کرد ).

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Deadline در اینترنت منتشر شده، فیلم ونوم توانسته به فروش جهانی 700 میلیون دلار دست پیدا کند. این میزان فروش باعث می شود درآمد سونی در باکس آفیس 2018 از مرز 2 میلیارد دلار عبور کند.

در حالی که از شروع سال جاری میلادی تا به امروز، ونوم پرفروش ترین فیلم سونی محسوب می شود، تعدادی دیگر از فیلم های این شرکت به فروش مناسبی در بازار دست پیدا کرده اند.

فیلم Venom

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3، انیمیشن پیتر خرگوشه و فیلم اکولایزر 2 در دستیابی سونی به این میزان فروش تاثیرگذار بودند. سونی در ادامه سال جاری میلادی فیلم های Spider-Man: Into the Spider-Verse و Holmes and Watson را اکران می کند که باعث افزایش فروش این کمپانی می شود.

سونی از سال 2012 تا به امروز نتوانسته بود در 11 ماه اول سال به فروش 2 میلیارد دلار دست پیدا کند. فروش فیلم های سونی تا تاریخ 31 اکتبر سال 2012 به بیش از 2 میلیارد دلار رسیده بود. فروش این شرکت در سال 2012 در باکس آفیس جهانی به 4 میلیارد دلار رسید. در این سال شاهد اکران فیلم اسکای فال و قسمت اول انیمیشن هتل ترانسیلوانیا بودیم.

فیلم ونوم از سوی منتقدان امتیازهای مناسبی را کسب نکرده است؛ با این حال افراد زیادی برای تماشای آن به سینماها مراجعه کرده اند. یکی از دلایل این فروش بالا می تواند مربوط به حضور تام هاردی به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم باشد.

ارسال نظر