فروش فیلم ونوم در بازارهای جهانی از مرز 650 میلیون دلار عبور کرد!

رسانه کلیک - فروش فیلم ونوم در چین به بالاتر 100 میلیون دلار رسید. این میزان فروش باعث شده جدیدترین فیلم تام هاردی به فروش جهانی بالایی دست پیدا کند.

فروش فیلم ونوم در بازارهای جهانی از مرز 650 میلیون دلار عبور کرد!

فروش فیلم ونوم از فیلم لیگ عدالت در باکس آفیس جهانی پیشی گرفت. بر اساس اطلاعات جدیدی که از فروش این فیلم در فضای مجازی منتشر شده، فیلم Venom با نقش آفرینی تام هاردی فروش جهانی برابر با 673.5 میلیون دلار را تجربه می کند. این میزان فروش در مقایسه با فیلم Justice League نزدیک به 15 میلیون دلار بیشتر است.

فیلم لیگ عدالت در سال 2017 روی پرده سینما قرار گرفت. این فیلم استودیوی برادران وارنر با فروش 657.9 میلیون دلار در بازارهای جهانی به اکران خود پایان داد.

فیلم ونوم هنوز در بازارهای خارجی روی پرده سینما قرار دارد، در همین راستا انتظار می رود فروش جهانی آن به بالاتر از 700 میلیون دلار برسد. دلیل شکست فیلم جاستیس لیگ، فروش بالاتر ونوم در بازارهای خارجی است.

فیلم ونوم در بازار خانگی فروش برابر با 206 دلار داشته، در حالی که فیلم لیگ عدالت فروش خانگی برابر با 229 میلیون دلار را تجربه کرده بود. در بازارهای خارجی کفه ترازو به سمت فیلم Venom سنگینی می کند.

فیلم ونوم در بازار چین به فروش رکوردشکن 111 میلیون دلار در افتتاحیه دست پیدا کرد که فروش آن در بازارهای خارجی را به 467 میلیون دلار افزایش داد. در حال حاضر Venom دومین فیلم پرفروش در افتتاحیه کشور چین محسوب می شود. مقام اول در اختیار فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت قرار دارد.

فیلم لیگ عدالت سال گذشته میلادی با کارگردانی زک اسنایدر روی پرده سینما قرار گرفت. در حالی که این فیلم در بازارهای جهانی فروش بسیار بالایی داشت، از سوی منتقدان و تماشاگران امتیازهای منفی کسب کرد. قسمت دوم این فیلم مراحل توسعه خود را طی می کند و انتظار می رود در سال آینده میلادی اکران شود.

ارسال نظر