باکس آفیس هفته دوم نوامبر: فیلم Bohemian Rhapsody غوغا به پا کرد!

رسانه کلیک - فیلم Bohemian Rhapsody در باکس آفیس هفته دوم نوامبر صدرنشین شد. این فیلم در اولین هفته اکران خود 51 میلیون دلار فروخت.

باکس آفیس هفته دوم نوامبر: فیلم Bohemian Rhapsody غوغا به پا کرد!

فیلم جدید کمپانی فاکس در باکس آفیس هفته دوم نوامبر صدرنشین شد. فیلم بوهمین راپسودی توانست در هفته اول اکران خود به فروش بالایی دست پیدا کند. این فیلم فروشی برابر با 51 میلیون دلار را تجربه کرده است.

فیلم Bohemian Rhapsody در CinemScore موفق به کسب امتیاز A شده است. این فیلم در 64 بازار خارجی روی پرده سینما رفته و توانسته به فروش 72.5 میلیون دلاری دست پیدا کند. این فیلم در هفته اول اکران خود فروش جهانی برابر با 123 میلیون دلار داشته است.

در مقام دوم باکس آفیس هفته دوم نوامبر شاهد قرارگیری فیلم The Nutcracker and the Four Realms هستیم. این فیلم در هفته اول اکران خود به فروش 20.4 میلیون دلاری دست پیدا کرده است. این فیلم در 45 بازار خارجی اکران شده و فروشی برابر با 38.5 میلیون دلار را در این کشورها تجربه کرده است.

در مقام سوم باکس آفیس هفته دوم نوامبر فیلم Nobody's Fool خودنمایی می کند. این محصول استودیوی پارامونت در هفته اول اکران خود، فروش خانگی برابر با 13.7 میلیون دلار داشته است.

فیلم ستاره ای متولد شده است در مقام چهارم باکس آفیس هفته دوم نوامبر حضور دارد. این فیلم فروش خانگی برابر با 11 میلیون دلار را تجربه کرده که مجموع فروش خانگی آن را پس از 5 هفته اکران به 165.5 میلیون دلار می رساند.

فیلم هالووین

فیلم هالووین که هفته گذشته در صدر باکس آفیس قرار داشت، در باکس آفیس هفته دوم نوامبر به جایگاهی بهتر از پنجمی نتوانست دست پیدا کند ( باکس آفیس هفته اول نوامبر: ادامه پیشتازی فیلم هالووین ). این فیلم در هفته سوم اکران خود فروشی برابر با 10.8 میلیون دلار داشته است که مجموع فروش خانگی آن را به 150.2 میلیون دلار افزایش می دهد.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته دوم نوامبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم ونوم با فروش 7.9 میلیون دلار، انیمیشن Smallfoot با فروش 3.9 میلیون دلار، فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween با فروش 3.8 میلیون دلار، فیلم Hunter Killer با فروش 3.5 میلیون دلار و The Hate U Give با فروش 3.4 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر