گابریل لونا از پایان فیلم‌برداری نقش خود در فیلم ترمیناتور 6 خبر می دهد

رسانه کلیک - گابریل لونا نقش اصلی را در قسمت بعدی فیلم ترمیناتور بر عهده دارد. به تازگی این بازیگر خبر از پایان فیلمبرداری نقش خود در فیلم ترمیناتور 6 داده است.

گابریل لونا از پایان فیلم‌برداری نقش خود در فیلم ترمیناتور 6 خبر می دهد

نزدیک به یکسال دیگر قسمت ششم فیلم ترمیناتور روی پرده سینما قرار می گیرد. در حال حاضر نام این فیلم به صورت رسمی مشخص نشده است. گابریل لونا در فیلم Terminator 6 نقش اصلی را بر عهده دارد.

این بازیگر در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر خبر از پایان فیلمبرداری نقش نابودگر در این فیلم داده است. تهیه کننده این فیلم جیمز کامرون است.

بر اساس گزارش های منتشر شده، نابودگر 6 دنباله قسمت اصلی این فیلم که در سال 1984 اکران شد و قسمت دوم آن با نام Terminator 2: Judgment Day محسوب می شود. نویسندگان سناریوی این فیلم، قسمت های دیگر آن شامل نابودگر 3: خیزش ماشین ها، نابودگر 4: رستگاری و ترمیناتور جنسیس را مدنظر قرار نداده اند.

گابریل لونا در فصل چهارم سریال .Agents of S.H.I.E.L.D به عنوان روح سوار حضور داشت. این سریال از شبکه ABC پخش می شود.

فیلم نابودگر 6 توسط جیمز کامرون تهیه کنندگی می شود و کارگردانی آن را تیم میلر بر عهده دارد. فیلم Deadpool در کارنامه کاری میلر به چشم می خورد. در قسمت بعدی فیلم نابودگر بازیگرانی مانند آرنولد شوارتزنگر، گابریل لونا، مکنزی دیویس و ناتالیا ریز به ایفای نقش می پردازند.

استودیوی پارامونت پیکچرز در گذشته نه چندان دور تاریخ اکران این فیلم را تغییر داد. این فیلم در تاریخ 1 نوامبر روی پرده سینما قرار می گیرد ( تاریخ جدید اکران قسمت بعدی فیلم ترمیناتور اعلام شد ). دلیل اصلی تغییر تاریخ اکران این فیلم مربوط به تصمیم استودیوی برادران وارنر است.

بر اساس اعلام استودیوی برادران وارنر، فیلم Wonder Woman 1984 به جای اکران در نوامبر 2019، در تابستان 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد ( فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در تابستان 2020 اکران می شود ).

ارسال نظر