حضور یکی از شخصیت‌های اصلی هری پاتر در فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد

رسانه کلیک - یکی از شخصیت های اصلی فیلم های هری پاتر احتمالا در قسمت جدید جانوران شگفت انگیز حضور دارد. فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد ادامه ای بر پنجگانه جانوران شگفت انگیز J.K. Rowling است. 

حضور یکی از شخصیت‌های اصلی هری پاتر در فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد

جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها، یک فیلم فانتزی و ماجراجویی به کارگردانی دیوید یتس و بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته جی.کی. رولینگ است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این فیلم که اولین تجربه فیلمنامه‌نویسی جی کی رولینگ و نشأت گرفته از کتاب او با همین نام است، به عنوان پیش‌درآمدی بر مجموعه فیلم‌های هری پاتر است. رولینگ همچنین در کنار دیوید هیمن، استیو کلاوز و لایونل ویگرام، تهیه‌کنندگی این سری فیلم‌ها را نیز بر عهده دارد.

جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد ادامه پنجگانه جانوران شگفت انگیز به کارگردانی دیوید ییتس است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد میزبان دوران جوانی شخصیت پروفسور مک‌گونگال است. اما این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد. داستان جنایات گریندل‌والد تنها چند ماه پس از وقایع اولین فیلم که در سال 1926 اتفاق افتاد، رخ می‌دهد و مک‌گونگال به طور مشخص در حدود 1935 متولد شده است. با این حال باید منتظر بمانیم و ببینم جی کی رولینگ چگونه این شخصیت را به فیلم جانوران شگفت انگیز آورده است.

پروفسور مینروا مک‌گونگال یکی شخصیت‌های مجموعه داستان‌های هری پاتر است. او استاد تغییر شکل مدرسه هاگوارتز، رئیس گروه گریفیندور و معاون مدرسه است. همچنین مینروا یک جانور نما است و تبدیل به گربه هم می‌شود. وی بعد از مرگ آلبوس دامبلدور، بصورت موقت مدیر مدرسه هاگوارتز شد. وی در کتاب یادگاران مرگ به همراه دو استاد دیگر با ولدمورت می‌جنگد.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد از نظر زمانی در سال ۱۹۲۷، چندین ماه پس از دستگیری جادوگر سیاه بدنام گلرت گریندل‌والد آغاز می‌شود. با این حال، گریندل‌والد همان‌گونه که قول داده بود موفق به فرار پرسر و صدایی از زندان شده و مشغول گرد آوری طرفداران بیشتری برای آرمان خود، یعنی ترفیع جایگاه جادوگران بر تمام مخلوقات غیرجادویی، است. تنها راه توقف او، آلبوس دامبلدور، جادوگری است که زمانی به عنوان عزیزترین دوست او شناخته می‌شد، اما دامبلدور به کمک دانش‌آموز سابقش نیوت اسکمندر نیاز خواهد داشت که پیش از این یک بار گریندل‌والد را با شکست روبرو کرده‌ است.

ارسال نظر