باکس آفیس هفته اول نوامبر: ادامه پیشتازی فیلم هالووین!

رسانه کلیک - فیلم هالووین در هفته دوم اکران خود به صدرنشینی در باکس آفیس هفته اول نوامبر ادامه داد. این فیلم توانست فروشی برابر با 32 میلیون دلار را تجربه کند.

باکس آفیس هفته اول نوامبر: ادامه پیشتازی فیلم هالووین!

در باکس آفیس هفته اول نوامبر شاهد صدرنشینی یکی از فیلم های استودیوی یونیورسال ، فیلم هالووین هستیم. این فیلم در هفته دوم اکران خود به فروش 32 میلیون دلار دست پیدا کرد و مجموع فروش خانگی خود را به 126.7 میلیون دلار افزایش داد.

این فیلم در بازارهای خارجی نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داد و توانست در مقام اول باکس آفیس جهانی نیز قرار بگیرد. این فیلم در هفته دوم اکران خود در بازارهای خارجی فروشی برابر با 25.6 میلیون دلار را تجربه کرد و مجموع فروش جهانی خود را به 172 میلیون دلار رساند. فیلم هالووین در کشور آلمان فروشی برابر با 3.2 میلیون دلار داشت.

در مقام دوم باکس آفیس هفته اول نوامبر فیلم ستاره ای متولد شده است حضور دارد. این فیلم در هفته چهارم اکران خود فروش خانگی برابر با 14.1 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم مجموع فروش خانگی برابر با 149 میلیون دلار داشته است.

فیلم ستاره متولد می شود در 17 بازار خارجی به فروش 17.6 میلیون دلار دست پیدا کرد و مجموع فروش خود در بازارهای خارجی را به 104.6 میلیون دلار رساند. این فیلم تا به امروز فروش جهانی 253 میلیون دلاری را تجربه کرده است.

فیلم ونوم در مقام سوم باکس آفیس هفته اول نوامبر خودنمایی می کند. این فیلم در هفته چهارم اکران خود فروش خانگی برابر با 10.8 میلیون دلار داشته که مجموع فروش آن را به 187.3 میلیون دلار رسانده است.

در مقام چهارم باکس آفیس هفته اول نوامبر فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween حضور دارد. این فیلم فروش خانگی برابر با 7.5 میلیون دلار را تجربه کرده که مجموع فروش آن را به 38.3 میلیون دلار افزایش داده است.

فیلم Hunter Killer که محصول استودیوی لاینزگیت است، در مقام پنجم باکس آفیس هفته اول نوامبر به چشم می خورد. این فیلم در هفته اکران خود به فروش خانگی 6.7 میلیون دلار دست پیدا کرد. این فیلم در CinemaScore موفق به کسب امتیاز -A شده است.

باکس آفیس هفته اول اکتبر

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته اول نوامبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم The Hate U Give با فروش 5.1 میلیون دلار، فیلم نخستین مرد با فروش 4.9 میلیون دلار، انیمیشن Smallfoot با فروش 4.8 میلیون دلار، فیلم مدرسه شبانه با فروش 3.3 میلیون دلار و فیلم Mid90s با فروش 3.0 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر