تاریخ جدید اکران قسمت بعدی فیلم ترمیناتور اعلام شد

رسانه کلیک - قسمت جدید فیلم ترمیناتور در 1 نوامبر سال آینده میلادی روی پرده سینما قرار می گیرد. برخی گزارش ها از این فیلم با نام ترمیناتور 6 یاد می کنند.

تاریخ جدید اکران قسمت بعدی فیلم ترمیناتور اعلام شد

قسمت جدید فیلم ترمیناتور زودتر از پیش بینی ها اکران می شود. استودیوی پارامونت پیکچرز قصد دارد از تاخیر در اکران فیلم واندر وومن 1984 استفاده کند. در حالی که شرکت برادران وارنر در ابتدا قصد داشت فیلم Wonder Woman 1984 را در ماه نوامبر 2019 اکران کند، این فیلم در تابستان 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد ( فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در تابستان 2020 اکران می شود ).

پارامونت پیکچرز به تازگی اعلام کرده قسمت جدید فیلم ترمیناتور را در تاریخ 1 نوامبر 2019 اکران می کند. سونی نیز قصد دارد یکی از فیلم های خود را در این تاریخ اکران کند. با توجه به این موضوع، انتظار می رود رقابت سنگینی را در بازار شاهد باشیم.

فیلم نابودگر محبوبیت بالایی در سراسر جهان دارد و تا به امروز چندین قسمت از این فیلم روی پرده سینما قرار گرفته است. آخرین قسمت این فیلم با نام Terminator Genisys در سال 2015 اکران شد. در حالی که این فیلم توانست به فروش مناسبی در بازار دست پیدا کند، امتیازهای مناسبی را از سوی منتقدان دریافت نکرد.

اولین قسمت فیلم نابودگر در سال 1984 اکران شد. کارگردانی این فیلم را جیمز کامرون بر عهده داشت و آرنولد شوارتزنگر به عنوان بازیگر اصلی در آن به ایفای نقش پرداخت.

فیلم ترمیناتور 6 دنباله فیلم Terminator 2: Judgment Day محسوب می شود. این فیلم در سال 1991 اکران شد. بودجه ساخت این فیلم برابر با 100 میلیون دلار بود.

در قسمت جدید فیلم نابودگر شاهد حضور بازیگرانی مانند مکنزی دیویس و ناتالیا ریز خواهیم بود. گابریل لونا، بازیگر سریال .Agents of S.H.I.E.L.D به عنوان Terminator جدید در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

کارگردانی این فیلم بر عهده تیم میلر است. میلر کارگردانی فیلم Deadpool را در کارنامه خود دارد. جیمز کامورن به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور خواهد داشت. مجموعه فیلم نابودگر تا به امروز فروشی برابر با 1.84 میلیارد دلار را در سراسر جهان تجربه کرده است.

ارسال نظر