فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در تابستان 2020 اکران می شود

رسانه کلیک - اکران فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ به تاخیر افتاد. این فیلم با بازی گل گدوت در تابستان سال 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد.

فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در تابستان 2020 اکران می شود

قسمت اول فیلم واندر وومن با بازی گل گدوت توانست در بازار به فروش بالایی دست پیدا کند. با توجه به این موفقیت، سازنده آن تصمیم به تولید فیلم Wonder Woman 2 گرفت.

در ابتدا 1 نوامبر 2019 به عنوان تاریخ اکران فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ اعلام شد؛ با این حال این فیلم با تاخیر روی پرده سینما قرار می گیرد. علاقه مندان به این فیلم باید منتظر اکران آن در تابستان سال 2020 باشند.

بازیگر اصلی این فیلم، گل گدوت در توییتی اعلام کرد فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در تابستان سال 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد. یکی از مقامات استودیوی برادران وارنر ، Jeff Goldstein اطلاعات موجود در توییت گل گدوت را تایید کرده است.

بیانیه Jeff Goldstein به شرح زیر است:

با توجه به موفقیت بالای قسمت اول فیلم زن شگفت انگیز در تابستان، تصمیم گرفتیم فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ را در تابستان اکران کنیم. در همین راستا اکران این فیلم با تاخیر همراه خواهد بود و علاقه مندان در تابستان سال 2020 می توانند برای تماشای این فیلم به سینما بروند.

همانطور که از نام این فیلم می توان حدس زد، داستان فیلم واندر وومن 2 به دهه 80 میلادی مربوط می شود. کارگردانی این فیلم مانند قسمت اول آن بر عهده پتی جنکینز است.

در این فیلم شاهد بازگشت کریس پاین و همچنین حضور دو بازیگر جدید خواهیم بود. سازنده این فیلم تصمیم گرفته پدرو پاسکال و کریستن ویگ را به این پروژه اضافه کند.

در حالی که تاخیر در اکران این فیلم می تواند برای علاقه مندان یک خبر ناخوشایند باشد، سازندگان می توانند تغییرات مثبتی را در آن ایجاد کنند ( اطلاعات جدیدی از فیلم Wonder Woman 2 منتشر شد ).

ارسال نظر