سریال ساخت ایران ۳ کی پخش می شود؟

پس از پخش دو فصل سریال ساخت ایران، این مجموعه برای فصل سوم تمدید شد. این سریال موفق با حضور امین حیایی و مجید صالحی در مرحله فیلمبرداری به سر می‌برد. با این تفاسیر، سریال ساخت ایران ۳ کی پخش می شود؟

سریال ساخت ایران ۳ کی پخش می شود؟

سریال ساخت ایران ۳ کی پخش می شود؟

سریال ساخت ایران جزو اولین مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی بود. محمد حسین لطیفی سال ۱۳۹۰ فصل اول این سریال را با ستارگانی چون امین حیایی، محمد رضا گلزار، بهنام تشکر، امیر اصلانی و چند بازیگر خارجی تولید کرد.

سریال ساخت ایران با داستان متفاوتش مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت. به طوری که عوامل سریال تصمیم گرفتند فصل دوم این سریال ایرانی را تولید کنند. به همین منظور، این بار برزو نیک‌نژاد وظیفه کارگردانی ساخت ایران ۲ را در سال ۱۳۹۶ برعهده گرفت. این سریال با حضور امین حیایی، محمد رضا گلزار،‌ سارا بهرامی و محسن کیایی تولید و پخش شد.

حالا این مجموعه برای فصل سوم تمدید شده است. جالب است بدانید، بهمن گودرزی به عنوان کارگردان قرار است سریال ساخت ایران ۳ را تولید کند. در حال حاضر، این سریال در مرحله فیلمبرداری است و احتمالا تا پایان پاییز ۱۴۰۰، این مرحله ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، امین حیایی بازیگر اصلی و محوری سریال ساخت ایران ۳ است. اخیرا مجید صالحی به این پروژه ملحق شده است. همچنین، زنده یاد عزت‌الله مهرآوران آخرین نقش‌آفرینی خود را در این سریال انجام داده است.

یکی از نکات جالب ساخت ایران ۳، حضور عایشه گل جوشکن بازیگر مشهور ترکیه‌ای در این مجموعه است. وی پیش از این در فیلم سینمایی «مطرب» ساخته مصطفی کیایی ایفای نقش کرده بود. تاکنون اطلاعاتی از نقش و نام شخصیت این بازیگر ترک منتشر نشده است.

فصل سوم سریال ساخت ایران در ژانر کمدی و اکشن در حال تولید است. تا الان جزئیاتی از داستان و موضوع سریال اعلام نشده است. اما با توجه به فعالیت عوامل سریال، این مجموعه در دو کشور ایران و ترکیه در حال تولید است.

لازم به ذکر است، با توجه به اینکه این سریال در مرحله تولید قرار دارد، زمان پخش دقیق آن مشخص نشده است. به احتمال زیاد در بهار سال ۱۴۰۱ شاهد پخش سریال ساخت ایران ۳ خواهیم بود. همچنین، فیلیمو قصد دارد این مجموعه را به صورت اختصاصی در پلتفرم خود پخش کند.

همچنین در کلیک بخوانید: سریال هفت کی پخش می‌شود؟

ارسال نظر