نسل هفتم پردازنده اینتل در VivoMini های ایسوس

ایسوس به عنوان تحسین شده ترین برند در تولیدات کامپیوترهای کوچک، این بار سری موفق و کارامد VivoMini های خود را با نسل جدید پردازنده های اینتل عرضه می کند.

نسل هفتم پردازنده اینتل در VivoMini های ایسوس

به گزارش کلیک، کامپیوتر های کوچک VivoMini VM65 و VivoMini VM65N برای داشتن کارایی بیشتر با نسل هفتم پردازنده های اینتل تجهیز شده است و در سری VM65N نیز به لطف تراشه گرافیکی مجزای NVIDIA، بازی و محتوای ۴K UHD را به نحوه خیره کننده ای پخش می کند.

نسل هفتم پردازنده Core i7 اینتل و حافظه DDR4

کامپیوتر های کوچک VivoMini VM65 با بهره گیری از آخرین پردازنده های ارائه شده از اینتل علاوه بر کارایی بالا، میزان مصرف انرژی آن نیز نسبت به نسل قبل بهیه تر شده است. با این بروزرسانی میزان مصرف و کارایی چیزی در حدود ۱۱ درصد بهبود یافته و در عوض به لطف بهره مندی از حافظه قابل افزایش تا ۱۶ گیگابایتی آن، بسیار ایده آل برای مصارف روزمره است.

سری VivoMini VM65 که جایزه طراحی Good Design را به خود اختصاص داده بود، برای هر سلیقه ای جزو بهترین انتخاب ها است. در این مدل ها با داشتن رابط نصب VESAمی توانید به سادگی آن را در پشت تلویزیون یا نمایشگر های خود جای دهید. علاوه بر آن با داشتن نویز تنها ۲۴ دسیبل، اتاقی ساکت تر از یک کتابخانه داشته باشید!

صوت و تصویر فوق العاده با گرافیک اختصاصی NVIDIA

در مشخصات سری VivoMini VM65N، پردازنده گرافیکی NDIVIA GeForce 930M Optimus ™ به چشم می خورد که با استفاده از این پردازشگر مجزای گرافیکی، پخش محتوای ۴K UHD به طور کامل برای بازی های سبک با بالاترین تنظیمات و یا بهترین جزئیات عکس ها و فیلم های ۴K لذت ببرید. تراشه گرافیکی مجزا قدرت عملکرد در زمینه گرافیک را نسبت به تراشه های آنبورد به میزان تقریبی ۵۶ درصد بهبود می بخشد.

کامپیوترهای کوچک VivoMini VM65 دارای ۲ بلندگوی داخلی مجهز به فناوری انحصاری صوتی SonicMaster ایسوس است و عملکرد مناسبی برای پخش صدای واضح و شفاف ارائه می کند.

فناوری انحصاری Vivo DualBay ایسوس

کامپیوتر های کوچک VivoMini VM65 به کمک فناوری انحصاری ذخیره سازی دو منظوره Vivo DualBay ایسوس، می توانند ترکیبی کامل از ۲ عدد SSD 2.5 اینچی و هارد دیسک را با هم داشته باشند. این سازگاری به کاربر امکان ترکیب SSD و هارد دیسک های سازگار را برای داشتن بالاترین حجم ذخیره سازی و سریعترین سرعت ذخیره سازی همزمان ارائه می کند.

ارسال نظر