بخش های «گوشی هوشمند» و «واقعیت مجازی» اچ تی سی به احتمال قوی ادغام می شوند

رسانه کلیک - در حالی که اچ تی سی بخش گوشی های هوشمند خود را با قیمت 1.1 میلیارد دلار به گوگل فروخته است، این شرکت تایوانی همچنان به تولید این محصولات مشغول است. گزارشی جدید به ادغام بخش های گوشی هوشمند و واقعیت مجازی اچ تی سی اشاره دارد.

بخش های «گوشی هوشمند» و «واقعیت مجازی» اچ تی سی به احتمال قوی ادغام می شوند

اچ تی سی چند روز پیش تایید کرد که رییس بخش گوشی های هوشمند این شرکت، Chialin Chang استعفا داده است ( مدیر بخش موبایل اچ تی سی از سمت خود کناره گیری کرد ). بعد از استعفای Chang، این شرکت تایوانی فردی را به عنوان جایگزین وی مشخص نکرد. اگر گزارش جدیدی که منتشر شده صحت داشته باشد، این بخش نیاز به مدیر نخواهد داشت.

گزارشی که به تازگی منتشر شده به ادغام بخش های گوشی هوشمند و واقعیت مجازی اچ تی سی اشاره دارد. آینده گوشی های هوشمند اچ تی سی در حال حاضر نامعلوم است و ظاهرا فردی به صورت رسمی مدیریت آن را برعهده ندارد.

در سال های اخیر شرکت اچ تی سی وضعیت نه چندان جالبی را در صنعت گوشی های هوشمند تجربه کرده و دوره های مالی مختلف را با ضرر گذرانده است. به همین علت به تازگی بخش موبایل این شرکت تایوانی با مبلغ 1.1 میلیارد به غول جستجوی اینترنتی دنیا یعنی گوگل فروخته شد ( گوگل اچ تی سی را خریداری کرد؛ تولید انحصاری گوشی های پیکسل ). برخی شایعات به این موضوع اشاره دارند که اچ تی سی U12 آخرین پرچمدار این کمپانی خواهد بود.

پرچمدار اچ تی سی

در حالی که نمی توان هم اکنون در رابطه با آینده گوشی های هوشمند این شرکت اظهار نظر قطعی کرد، گزارشی از کشور چین ادعا می کند که بخش گوشی هوشمند و واقعیت مجازی اچ تی سی با یکدیگر ادغام می شوند. مدیریت این بخش جدید برعهده پنج مدیر خواهد بود که در حال حاضر اکثر آن ها در بخش واقعیت مجازی این کمپانی فعالیت دارند.

با این ادغام، شاید فعالیت اچ تی سی در بخش گوشی های هوشمند کاهش یابد و این شرکت بیشتر تمرکز خود را بر روی واقعیت مجازی قرار دهد. در حال حاضر این کمپانی در رابطه با این گزارش واکنشی از خود نشان نداده است.

ارسال نظر