چیپست اسنپدراگون 865 پلاس امسال معرفی می شود؟

رسانه کلیک - بر اساس شایعه ای جدید، باید منتظر رونمایی از چیپست اسنپدراگون 865 پلاس در سه ماهه سوم سال جاری میلادی باشیم. عملکرد این پردازنده نسبت به مدل کنونی بهبود پیدا می کند.

چیپست اسنپدراگون 865 پلاس امسال معرفی می شود؟

اولین گوشی های مجهز به پردازنده اسنپدراگون 865 به تازگی معرفی شده اند، البته هنوز قادر به خرید آن ها نیستیم. از این محصولات می توان به گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ و شیائومی Mi 10 اشاره کرد. بر اساس جدیدترین افشاگری، کوالکام قصد دارد در سال جاری میلادی نسخه بهبودیافته این پردازنده را معرفی کند.

به نظر می رسد چیپست اسنپدراگون 865 پلاس در سه ماهه سوم امسال از راه می رسد. بر اساس اطلاعات جدید، دستگاه آزمایشی مجهز به این پردازنده دو ماه دیگر معرفی می شود. سال گذشته میلادی این شرکت علاوه بر پردازنده اسنپدراگون 855، از نسخه پلاس آن نیز رونمایی کرد. در حالی که شاهد معرفی نسخه پلاس پردازنده های اسنپدراگون 835 و 845 نبودیم، در سال 2016 چیپست های اسنپدراگون 820 و 821 وارد بازار شدند.

انتظار می رود اختلاف کمی میان عملکرد پردازنده های اسنپدراگون 865 و 865 پلاس وجود داشته باشد. به احتمال زیاد شاهد افزایش فرکانس هسته های پردازشی و پردازنده گرافیکی نسخه پلاس چیپست اسنپدراگون 865 باشیم. شاید کوالکام مودم 5G را درون این پردازنده ادغام کند، ویژگی که اسنپدراگون 865 از آن محروم است.

در صورتی که این شایعه حقیقت داشته باشند، شاهد تامین قدرت پرچمداران نیمه دوم سال جاری میلادی توسط این پردازنده خواهیم بود. انتظار می رود شرکت های شیائومی، وان پلاس، ویوو و بلک شارک از محصولات خود مجهز به این چیپست رونمایی کنند.

ارسال نظر