خرید محصولات اپل ارزانتر از همه جا با مالتینا

خرید محصولات اپل ارزانتر از همه جا با مالتینا

خرید محصولات اپل (مک بوک ، آی مک ، آیپد ، اپل واچ و ایرپاد) از آمازون را با بهترین قیمت و تخفیف های ویژه با مالتینا تجربه کنید.

وبسایت مالتینا به آدرس www.Malltina.com ، واسطه خرید از آمازون در ایران می باشد . کافیست تا با استفاده از چند کلیک ساده و پرداخت با تمامی کارت های عضو شتاب، کالای مدنظر خود را سفارش دهید و آن را رایگان درب منزل خود دریافت کنید.

در بازار فعلی ایران، به علت نوسانات موجود در قیمت ارز، خرید کالاهای دیجیتال همواره با سختی و محدودیت هایی مواجه بوده است.

هم اکنون  برای مشتریان فرصتی محدود به وجود آمده تا نه تنها برای خرید محصولات اپل از تخفیفات ویژه ای برخوردار باشند و کالای خود را زیر قیمت بازار خرید کنند،  بلکه کالای خود را مستقیما از آمازون خریداری کرده و ظرف مدت ۳-۴ هفته کاری تحویل بگیرند.

مالتینا این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که خرید محصولات اپل از آمازون همواره خریدی مطمئن و به صرفه باشد، همچنین جهت حفظ حقوق مشتریان (طبق شرایط مندرج در سایت) امکان گارانتی محصولات اپل نیز فراهم شده است.

برای خرید محصولات اپل می توانید مدل محصول  مدنظر خود را در وبسایت مالتینا بررسی و قیمت آن را با وبسایت های مشابه مقایسه کرده; تا از قیمت محصولات اپل و خرید محصول مورد نظر خود مطمئن شوید.

خرید محصولات اپل به صورت اقساط و پرداخت آنلاین با ارسال رایگان به سراسر کشور

مالتینا در خصوص راحتی حال مشتریان خود شرایط خرید اقساطی مالتینا را تا سقف خرید 15 میلیون تومان برای مشتریان به وجود آورده است.

در صورت خرید محصولات اپل در وبسایت مالتینا، امکان پرداخت آنلاین برای تمام هموطنان گرامی میسر می باشد.

بازه زمانی خرید محصولات  اپل از آمازون و دریافت آن در دفتر ایران مالتینا در مدت فروش ویژه ۳-۴ هفته کاری خواهد بود .

همچنین تمامی سفارشات به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می شوند.

777

 

 

ارسال نظر