فروش شمش نقره یک اونسی

هنگام تصمیم‌گیری برای خرید نوع شمش، باید عوامل فیزیکی مهمی نظیر محتوای نقره، طرح، اندازه و شکل آن، علامت گذاری‌ها، وزن، خلوص، روش ساخت، برند کمپانی سازنده، گواهینامه‌های متعلقه، حق بیمه و مالیات فروش را در نظر بگیرید.

فروش شمش نقره یک اونسی

در حال حاضر می‌توانید شمش نقره را هم به صورت حضوری و یا به صورت خرید آنلاین تهیه نمایید. 

چرا به جای طلا شمش نقره بخریم؟

شمش نقره برای سرمایه گذاری از جمله موضوعاتی است که سرمایه گذاران خرد و کلان برای سبد فلزات گران بهای خود به آن توجه زیادی می کنند. سرمایه گذاری در شمش نقره به نسبت طلا بسیار بهتر است. یکی از مزیت های خرید نقره نسبت به طلا می شود به نوسان های قیمت نقره به نسبت طلا اشاره داشت. نمودار قیمتی نقره به نسبت طلا در کوتاه مدت نوسان بیشتری دارد و در کوتاه مدت میتواند سود مناسبی را به سرمایه گذار بدهد.

نمودار قیمتی اونس جهانی نقره را در وبسایت زیر می توانید ببینید:

https://www.tradingview.com

از سویی دیگر نقره در صنعت نیز مصارف مختلفی دارد. این میزان بیشتر مصرف نقره به نسبت طلا در صنایع پزشکی و خودروسازی باعث میشود تا همگام با رونق اقتصادی و افزایش تولید تقاضا برای نقره افزایش پیدا کند. با افزایش درخواست خرید برای نقره قیمت نقره نیز افزایش می یابد.

نگهداری نقره به نسبت طلا شرایط راحت تری دارد. شمش نقره در صورتی که در جای مناسبی نگهداری شود و در معرض رطوبت و ضربه نباشد گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد .

برای خرید شمش نقره یک اونسی می توانید با ما بوسیله این لینک در ارتباط باشید:

https://www.cofesilver.com/fa/شمش-نقره-1-اونسی

تکنیک‌های خرید شمش نقره در بازار

 

هنگام تصمیم‌گیری برای خرید نوع شمش، باید عوامل فیزیکی مهمی نظیر محتوای نقره، طرح، اندازه و شکل آن، علامت گذاری‌ها، وزن، خلوص، روش ساخت، برند کمپانی سازنده، گواهینامه‌های متعلقه، حق بیمه و مالیات فروش را در نظر بگیرید. در حال حاضر می‌توانید شمش نقره را هم به صورت حضوری و یا به صورت خرید آنلاین تهیه نمایید.

فروشندگان آنلاین معتبر و دارای مجوز

فروشگاه‌های سکه یا شمش نقره به صورت محلی در نزدیکی شما هستند. کافه سیلور توصیه می‌کند که سکه‌های نقره، شمش نقره و حتی ساچمه نقره خود را از یک فروشنده معتبر خریداری کنید. یک فروشنده قابل اعتماد اطلاعات درست را به شما ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا در دام کلاهبرداران نیفتید و مهمتر از همه، محصولات با کیفیت بالا را به شما می‌فروشد.

به دنبال فروشندگانی باشید که حجم بالایی از انواع محصولات نقره مانند شمش نقره، ساچمه نقره، سکه‌ها و جواهرات را به صورت عمده به فروش می‌رسانند. در مقابل، یک فروشنده کوچک ممکن است انتخاب محصول محدودی داشته باشد یا نتواند یک سفارش خرید یا فروش بزرگ را تکمیل کند. از مزایای خرید آنلاین شمش نقره غافل نباشید زیرا این کار سریع و آسان است، می تواند در هر زمانی از روز انجام شود و به شما امکان می‌دهد به صورت لحظه‌ای قیمت بازار را زیر نظر داشته باشید و با توجه به قیمت‌های روز محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

بسیاری از فروشندگان آنلاین حتی پس از پرداخت هزینه حمل و نقل، ارزان‌تر از فروشگاه محلی شما هستند، زیرا هزینه سربار آنها به طور کلی بسیار پایین‌تر است. صرف نظر از نحوه پرداخت، به خاطر داشته باشید که فروشندگان آنلاین قبل از ارسال سفارش شما منتظر می‌مانند تا پرداخت شما تمام شود و در نهایت محصول مورد نظر مشتری را به همراه رسید و فاکتور امضادار همراه با کد ملی به شما ارائه می‌دهد.

اگر تازه‌کار هستید، چند فروشنده عمده فروش نقره را با هم مقایسه کنید. مطمئن شوید که کل هزینه را مقایسه کنید. کل هزینه ها شامل مواردی نظیر کارمزد، کارمزد کارت اعتباری و حمل و نقل و بیمه می شود. البته به خاطر داشته باشید که هزینه تنها عامل اصلی در هنگام خرید شمش نقره نیست بلکه عواملی نظیر سهولت سفارش، تحویل فوری، خدمات مشتری و سیاست‌های خرید را از جایی که خرید می‌کنید در نظر بگیرید.

 

ارسال نظر