ماجرای یک برش حسابی در گراد

مجموعه بزرگ پوشاک گراد برای سورپرایز و غافلگیر کردن مشتریان خود یک جشنواره خلاقانه  و شگفت انگیز دارد. جشنواره ای که در سال فقط یکبار برگزار می‌گردد!!! فرصتی عالی و بی نظیر و دست نیافتنی که نباید آن را از دست بدهید!!!

ماجرای یک برش حسابی در گراد

جشنواره تخفیف بی نظیر گراد!!! جشنواره ای فوق العاده به نام یک برش حسابی با 50 درصد تخفیف بر روی تمامی محصولات گراد.

گراد

مجموعه گراد با توجه به استقبال بسیار عالی از پرومشن ها و جشنواره های این مجموعه در نظر دارد از 3 تا 5 آذر ماه ، حراج هیجان‌انگیزی برگزار کند که مطمئن هستیم تا مدت‌ها شیرینی خرید در این جشنواره لذت بسیاری را برای شما خواهد داشت و خاطره آن بر سر زبان‌ها جاری خواهد بود. این شگفتانه شامل تخفیف‌ ۵۰ درصدی روی تمام محصولات زنانه و مردانه این مجموعه بزرگ گراد است.

برند گراد در راستای تکریم مشتریان خود یک جشنواره فروش فوق العاده به راه انداخته است که شما می‌توانید به همه قیمت‌ها یک برش حسابی بزنید. باور نکردنی است اما مجموعه گراد به مدت سه روز یعنی از 3 تا 5 آبان ماه همه محصولات خود را با 50 درصد تخفیف به فروش می‌رساند.

بر خلاف دیگر برند ها و فروشگاه‌های اینترنتی، که برای تعداد محدودی از کالاها و محصولات خود تخفیف‌هایی محدود و با درصد های پایین در نظر می‌گیرند، فروشگاه‌ گراد همه قیمت‌ها را با 50 درصد تخفیف یک برش حسابی زده است.

شما برای استفاده از این جشنواره و تخفیف بی نظیر تکرارنشدنی سه روز مهلت دارید همه چیز را با قیمتی فوق العاده بخرید. سه روز فرصت دارید تا هر آن چیزی را که می‌خواستید با نصف قیمت بخرید. این بهترین فرصت برای آقایان و بانوانی است که به استایل خود اهمیت می دهند و شیک پوشی را دوست دارند .

شما می توانید در این شگفتانه با یک برش حسابی تغییری فوق العاده و جذاب در استایل وخوش لباسی خود ایجاد کنید. در جشنواره شگفتانه یک برش حسابی انواع پوشاک آقایان و خانم ها را با ۵۰ درصد تخفیف بخرید. مجموعه فروشگاه‌های برند گراد در یک برش حسابی امسال به شما جذابیت را هدیه می دهند. شما در این طرح می‌توانید کیفیت را با تخفیفی تکرار نشدنی ازآن خود کنید . گراد صرفا فقط پوشاک زنانه و مردانه نمی‌فروشد بلکه جذابیت و کیفیت را با تخفیف به شما هدیه می‌دهد.

در جشنواره یک برش حسابی گراد چگونه شگفت زده خواهید شد؟

گراد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک آقایان و بانوان، فرصت کم نظیر را برای مشتریان وفادار و همیشگی خود فراهم کرده است. برندگراد مفتخر است بزرگ ترین جشنواره فروش سال با ۵۰ درصد تخفیف را با عنوان «یک برش حسابی» از امروز تا جمعه 5 آذر ماه در تمامی شعب سراسر کشور برقرار نموده است. علاوه بر فروشگاه های زنجیره ای گراد شما از امروز تا 5 آذر ماه می توانید از وب سایت گراد بصورت آنلاین تمامی محصولات این برند محبوب را با بهترین کیفیت و با تخفیف باورنکردنی ۵۰ درصدی بخرید.

به نقل از آقای رضا سلامتی مدیر مارکتینگ گراد: «یک برند برای ایجاد حس اعتماد در ذهن مخاطبان خود، می‌بایست علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت، همواره با مشتریان خود در تعامل باشد.»

شما در این شرایط سخت مالی می توانید پوشاک مورد نظر خود را با نصف قیمت از فروشگاه های گراد با بهترین کیفیت بخرید. در این فرصت بی نظیر و عالی می‌توانید کیفیت را در یک برش حسابی با بهترین قیمت خریداری کنید.

در این جشنواره‌ سه روزه، شما می‌توانید پوشاک زنانه و مردانه را در دسته بندی دلخواه خود با ۵۰ درصد تخفیف بخرید. همه محصولات گراد شامل پیراهن و شلوار مردانه تا کت و شلوار مردانه و اکسسوری هایی مانند پوشت را در این حراج ارزان‌تر از همیشه بخرید. گراد با تنوع زیاد فرصتی استثنایی و تکرار نشدنی را با ۵۰ درصد تخفیف برای شما آماده کرده است.

شما می‌توانید هر آنچه که از گراد می خواهید را بالاترین کیفیت و با ۵۰ درصد تخفیف باورنکردنی و حیرت انگیز خریداری کنید. در کمپین «یک برش حسابی» گراد ، شما ۵۰ درصد تخفیف دارید که می‌توانید با آن یک خرید به یاد ماندنی و خاطره انگیز را تجربه کنید.

ارسال نظر