شما هم می توانید چاق شوید!

رسانه کلیک - اصلا از دیدن چنین عنوانی تعجب نکنید، حتما برای تان جالب است که بدانید همیشه حرف اضافه وزن و چاقی نقل صحبت محافل و افراد مختلف نیست! گاهی ممکن است دغدغه افراد موضوع دیگری باشد، موضوعی مثل کمبود وزن و لاغری بیش از اندازه.

شما هم می توانید چاق شوید!

احتمالا در ابتدا این مسئله کمی برای تان عجیب باشد و با خودتان بگویید که چطور ممکن است این روزها که همه جا صحبت از لاغر شدن و رژیم لاغری است، برخی افراد به فکر چاق شدن هستند. شاید این موضوع برای افرادی که اضافه وزن دارند قابل درک نباشد، اما حقیقت دارد!

بسیاری از افراد از کمبود وزن رنج می برند، حتی گاها این کمبود موجب بروز مشکلات روحی و جسمی نیز می شود. پیدا نکردن لباسی که سایزش مناسب باشد یا نداشتن توانایی کافی برای انجام برخی فعالیت های فیزیکی و ورزش ها، مواردی نیست که بشود به این راحتی ها از کنارش گذشت. متاسفانه این موارد و دغدغه ها نیز سبب شده که برخی دست به کارهای غیراصولی بزنند، به عنوان مثال عده ای به خوردن داروها و قرص های مختلف روی می آورند و برخی از سودجویان و وب سایت های نامعتبر رژیم چاقی دریافت می کنند؛ رژیمی که هیچ نتیجه ای به جز نتایج مخرب ندارد.

حتی برخی از افراد به اشتباه این طور تصور می کنند که چاقی مساوی است با خوردن، پس در خانه می نشینند و تنبلی و پرخوری را انتخاب می کنند. درحالی که نمی دانند این اقدامات خودسرانه چه اثرات مخرب و جبران ناپذیری دارد. برای چاق شدن دقیقا باید همان مسیری را رفت که برای لاغر شدن طی می شود، این بدان معناست که نیاز به یک رژیم غذایی مناسب در این راه نیز بسیار حس می شود.

با خوردن زیاد چاق نمی شوید!!!

قطعا با خواندن خاطره ی یک فرد چاق که هر روز به عنوان عصرانه فقط قهوه تلخ می خورد! متوجه شدید که بسیاری از افرادی که از لاغر بودن ناراضی هستند به اشتباه براین باورند که با خوردن زیاد می توانند به وزن خود بیافزایند؛ البته شاید این طور باشد اما در این صورت آن ها دیگر فردی سالم نیستند و بیماری های مختلفی گریبانگیرشان می شود. هرگز نباید خوردن را مساوی با چاق شدن و رسیدن به وزن دلخواه دانست. خوردن هر نوع غذا و ماده خوراکی بدون پیروی از یک برنامه غذایی سالم و مناسب، تنها نتیجه ای که دارد، بیماری است.

فرآیند چاق شدن هم دقیقا مانند پروسه لاغر شدن به برنامه ای دقیق نیاز دارد اما همیشه افراد لاغری که دوست دارند کمی چاق شوند و در عین حال خوش اندام و سالم بمانند در این راه موفق نیستند. برای چاق شدن باید از مواد سالمی که دارای چربی های مجاز هستند، استفاده کرد. معمولا برای افرادی که بسیار لاغر هستند میان وعده های مقوی و پر کالری توصیه می ‌شود. پس شما به عنوان یک فرد لاغر که تصمیم به چاق شدن دارید، به یک رژیم غذایی اصولی نیاز دارید، رژیمی که همه این موارد در آن رعایت شود؛ یک برنامه غذایی اصولی و معتبر . اما چطور می توان از یک سایت یا متخصص معتبر و مطمئن یک رژیم چاقی خوب دریافت کرد؟

چاقی

با یک رژیم غذایی سالم اصولی شروع کنید

شاید وقتی حرف از رژیم غذایی می شود اولین چیزی که به یادتان می آید چاقی و اضافه وزن است اما همیشه هم این طور نیست اگر شما هم مثل برخی افراد از لاغر بودن و کمبود وزن تان خسته شدید، دیگر وقت آن رسیده که یک گام محکم در این راه بردارید. به جای مصرف بی رویه و بدون برنامه انواع شیرینی و روغن و ...، به پیروی از یک رژیم غذایی مناسب و سالم بپردازید. هرگز، هرگز و هرگز چاق شدن به معنای تنبلی و خوردن بدون برنامه ریزی مواد غذایی نیست! اگر به اشتباه این راه را پیش گرفتید، بدانید که در پایان با چیزی جز قند خون بالا و چربی خون و کلسترول بالا مواجه نمی شوید.

شاید خوردن بی رویه و بدون برنامه و یا حتی اجرای رژیم های غذایی ناسالم در برخی از افراد تاثیرگذار باشد و وزن شان را افزایش دهد، اما اولا این که این افزایش وزن ثابت نیست و ممکن است پس از مدتی دوباره به وزن اولیه خود بازگردند. دوما این که پس از پایان دوره رژیم چاقی با مشکلات متعدد گوارشی و جسمی مواجه می شوند. پس تنها راه برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقات ناگوار، پیروی از یک رژیم غذایی مناسب و اصولی است؛ رژیمی که دقیقا براساس وزن و شرایط جسمی افراد طراحی شده، نه رژیم هایی که در فضای مجازی بین افراد دست به دست می شود.

چاقی

چاق خوش هیکل شدن با من و رژیم شدنیست!

تعجب نکنید؛ روی صحبت ما با افرادی است که به دنبال چاق شدن هستند اما نمی دانند چطور و چگونه به وزن ایده آل خود برسند. وب سایت من و رژیم به عنوان یک سایت معتبر در زمینه ارائه رژیم های غذایی چاقی و لاغری با دانش روز طراحی شده تا بتواند کمک رسان شمایی باشد که از اندام خود و وزن کم تان ناراضی هستید و به دنبال یک راه مناسب می گردید.

متخصصان من و رژیم علاوه بر حفظ وقت و زمان تان به حفظ سلامتی شما نیز فکر می کنند. اگر می خواهید شما هم به یکی از افرادی که پس از پیروی از برنامه های غذایی غیراصولی دچار بیماری های مختلفی شدند، تبدیل نشوید پس راه درست و مطمئن را انتخاب کنید. خوردن و خوابیدن راه مناسبی برای چاق شدن نیست، باوری که متاسفانه در ذهن افراد بسیاری وجود دارد. آن ها این طور می پندارند که با خوردن مقدار زیادی مواد غذایی چرب و شیرین و نداشتن هیچ تحرکی به اندام ایده آلی می رسند؛ درصورتی که به شدت در اشتباه هستند.

شما برای افزایش وزن و خوش اندام شدن به یک برنامه غذایی مناسب نیاز دارید، برنامه ای که دقیقا براساس اطلاعات شخصی و پزشکی تان نوشته شده باشد. پس از دریافت چنین رژیمی نوبت به ورزش می رسد. چه فردی لاغر باشید و چه چاق، باید چند دقیقه از وقت تان را به ورزش کردن و فعالیت های فیزیکی اختصاص دهید. چاق بودن با اندام زشت و افتاده، اصلا چیزی نیست که افراد لاغر به دنبالش باشند. پس ورزش را فراموش نکنید. همین حالا دست به کار شوید و برای برداشتن اولین قدم، وارد وب سایت من و رژیم شوید، ثبت نام کنید و اطلاعات دقیق خود را وارد نمایید، سپس رژیم غذایی مناسب با خودتان را دریافت کنید.

ارسال نظر