صنایع الکتریکی ناسیونال ۱۴۰ هزار ماسک به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد

رسانه کلیک - با شیوع ویروس کرونا حس همبستگی ملی در میان تمامی مردم ایران، شرکت ها و کارخانه های تولیدی شکل گرفت. به طوری که تعریف متفاوتی از کمک به هم نوع در میان مردم کشورهای مختلف جهان رواج یافت. در همین رابطه صنایع الکتریکی ناسیونال ایران 140 هزار ماسک را به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد.

صنایع الکتریکی ناسیونال ۱۴۰ هزار ماسک به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد

گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شد تا شرکت های بزرگ دنیا بخش عمده ای از فعالیت مسئولیت های اجتماعی خودرا به سمت و سوی کمک به بیماران کرونایی و کادر پزشکی سوق دهند. از این رو همه روزه در خبرهای پیرامون این بیماری می خوانیم که شرکت های بزرگ، بخشی از درآمد و یا محموله ای را جهت کمک به کادر درمانی، صرف این بخش مهم و مدافعان سلامت کرده اند. بر همین اساس صنایع الکتریکی ناسیونال ایران 140 هزار ماسک به کادر درمانی کشور اهدا کرد.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران که سال ها در زمینه تولید لوازم خانگی با برند پاناسونیک و تولیپس در ایران فعالیت می کند، در راستای تعهد اخلاقی به کادر پزشکی کشور و همچنین انجام مسئولیت های اجتماعی خود تصمیم گرفت تا در سال جهش تولید به حکم تازه ترین فعالیت انسان دوستانه خود، تعداد 140000 عدد ماسک تنفسی سه لایه را به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کند.

این تعداد ماسک عصر روز دوشنبه هفته گذشته در قالب کمک های خیرخواهانه این واحد تولیدی در اختیار مرکز تامین داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفت.

اهدای این تعداد ماسک با هدف کمک به تامین ماسک مورد نیاز کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا انجام گرفته است. شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران امیدوار است هرچه زودتر مشکلات به وجود آمده ناشی از شیوع این ویروس بر طرف شده و حافظان سلامت و کادر درمانی کشور در سلامت کامل به روال عادی زندگی خود برگشته و در کنار خانواده خود با آرامش کامل زندگی کنند.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران قصد دارد تا گام های بزرگتری در مسیر وظایف و مسئولیت های اجتماعی خود در خصوص کمک به کادر درمان و پزشکی کشور بردارد. بر همین اساس از اواخر تیرماه سال جاری در محل تولید محصولات صنایع الکترونیکی ناسیونال ایران ، خط تولید ماسک سه لایه با ظرفیت روزانه 18000 عدد ماسک نیز به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر