اینترنت ثابت خانگی بدون محدودیت سرعت

رسانه کلیک - استفاده از اینترنت در زندگی امروزی ما به یک امر مهم و ضروری تبدیل شده است.

اینترنت ثابت خانگی بدون محدودیت سرعت

همیشه خرید کردن برای انسان ها امری جالب و سرگرم کننده بوده است . حتی اگر قصد خرید اجناسی را هم نداشته باشیم برای گذراندن اوقات فراغت هم که شده بعضی اوقات ترجیح میدهیم به مراکز خرید مدرن و زیبای سطح شهر خودمان سر بزنیم.

انجام امور بانکی ، خرید وسائل ضروری روزمره ، خرید پوشاک و یا وسایل الکترونیکی و .... را می توان در مواقع ضروری به صورت آنلاین و از فروشگاه های اینترنتی و حتی به صورت دقیق تر با امکان مقایسه قیمت و موارد دیگر هم خرید کرد.

شما می توانید از طریق یک سرویس اینترنت مطمئن و بدون قطعی با سرعت بالا در منزل خود ، اقدام به خرید اقلام ضروری روزمره ، انجام کلیه تراکنش های بانکی و تهیه اجناس مورد نیاز خود نمایید . از همین رو شما برای این کارها احتیاج به اینترنت مناسبی دارید که در مواقع اضطرار ، احتیاجات خود را برآورده نمایید.

پیشگامان ، با ارائه یک سرویس 12 ماهه با حجم 20 گیگ ترافیک بین الملل و سرعت بدون محدودیت ، این دغدغه را از بین برده است و شما می توانید بدون مشکلی از این اینترنت خانگی با قیمت فقط 20 هزارتومان بهره مند شوید.

این سرویس دارای نصب و راه اندازی رایگان می باشد و شرکت پیشگامان آماده ارائه اینترنت در سراسر کشور به مشترکین گرامی می باشد.

شما می توانید برای دریافت این سرویس با شماره 02191090000 تماس حاصل فرمایید و یا با کلیک بر روی اینجا اقدام به خرید آنلاین نمایید.

ارسال نظر