بهترین کانال های تلگرام را در سایت تلیام پیدا کنید!

رسانه کلیک - وب سایت تلیام محتوای بهترین و پربازدید ترین کانال های تلگرام را به صورت اتوماتیک نمایش می دهد.

بهترین کانال های تلگرام را در سایت تلیام پیدا کنید!

تلیام راهی جدید برای نمایش محتوای کانال های تلگرام در این وب سایت را ارائه کرده است که از طریق آن می توانید بدون نیاز به عضو شدن در کانال های مختلف و حتی بدون نیاز به مراجعه به کانال ها در تلگرام، محتوای کانال تلگرام مورد نظر خود را مشاهده کنید.

در واقع تلیام (Teliam) امکانات جالبی را برای مشاهده آخرین اخبار و محتوای سرگرم کننده که روزانه توسط هزاران کانال در تلگرام منتشر می شود، در مرورگر وب سایت در اختیار کاربران قرار می دهد.

کانال های مختلف در این سایت بر اساس موضوع های متنوعی دسته بندی شده اند و البته کانال های پرطرفدار در تلگرام در بخش شلوغ ترین ها قرار گرفته اند. همچنین با استفاده از بخش جستجو می توانید کانال های مورد نظر خود را پیدا کنید.

به این شکل دیگر لازم نیست که برای دنبال کردن مطالب کانال مورد نظر خود در آن کانال عضو باشید و تنها با مراجعه به صفحه مخصوص آن کانال در تلیام می توانید مطالب را مشاهده کنید.

کانال تلگرام خود را به صورت رایگان در سایت تلیام قرار دهید

بخش قابل توجه دیگری که در سایت تلیام وجود دارد و برای صاحبان کانال های تلگرام محبوبیت بسیاری دارد، بخش ثبت کانال تلگرام در سایت است.

کاربران این سایت با مراجعه به بخش مدیریت کانال می توانند به راحتی و بصورت رایگان کانال تلگرام خود را در تلیام ثبت کنند تا بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به تنظیمات خاصی محتوای کانالشان در دسته مرتبط در سایت قرار بگیرد . به این شکل محتوای کانال شما علاوه بر اینکه برای کاربران این سایت قابل مشاهده است، در موتور جستجوی گوگل هم ایندکس می شود و در جسجتوی کلمات مرتبط نمایش داده می شود.

امکان تغییر و حتی طراحی قالب صفحه نمایش محتوا برای کانال نیز یکی دیگر از امکانات این سایت برای مدیران کانال هاست.

افزایش اعضاء کانال تلگرام

تلیام با این راهکار بسیار جالب و در عین حال ساده، علاوه بر اینکه از نظر کاربران و مخاطبان سایت بسیار کاربردی محسوب می شود، برای مدیران کانال ها هم جذابیت های فراوانی دارد . زیرا روشی پربازده برای افزایش اعضاء کانال تلگرام یا به قول دوستان فعال در حوزه تبلیغات تلگرام، بهترین راه برای افزایش ممبر تلگرام است.

مدیران کانال های تلگرام می توانند با مراجعه به سایت www.teliam.ir براحتی کانال خود را در آن ثبت کنند . با ثبت کانال یک صفحه اختصاصی برای کانال شما ایجاد می شود و همچنین لینک ورود به کانال هم برای مراجعه کاربران در صفحه فعال می شود.

ارسال نظر