25 روز جام جهانی، 25 اپل واچ سری 3 در چیلی کاپ نت برگ و چیلیوری

رسانه کلیک - چیلیوری، سایت و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا و نت برگ، سایت و اپلیکیشن تخفیف گروهی فرصت 25 روزه جام جهانی را مغتنم دانسته و مسابقه بزرگ پیش بینی رقابت ها را با جایزه های 25 اپل واچ سری 3 و تعداد زیادی کد تخفیف از 8 کسب و کار بزرگ اینترنتی همکار به اجرا درآورده اند. در این جشنواره به نام چیلی کاپ که در مدت جام جهانی برگزار می شود، هر شب یک نفر از کسانی که در آن روز پیش بینی انجام داده اند، به قید قرعه برنده یک اپل واچ سری 3 می شود.

25 روز جام جهانی، 25 اپل واچ سری 3 در چیلی کاپ نت برگ و چیلیوری

لازم به ذکر است همه شرکت کنندگان حتی کسانی که پیش بینی اشتباه انجام داده اند، شانس برنده شدن دارند اما پیش بینی درست و همینطور سفارش از چیلیوری و نت برگ در روز رقابت، شانس برنده شدن را بیشتر می کند.

علاوه بر جایزه روزانه اپل واچ، همه شرکت کنندگان میتوانند هر روز با چرخش گردونه برنده یک کد تخفیف از بین کدهای تخفیف 8 کسب و کار بزرگ اینترنتی شوند.

چیلیوری ‌ سایت و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا از 3000+ رستوران در 11 شهر ایران این روزها رشد بی سابقه ای را تجربه می کند. نت برگ ، دیگر برگزار کننده بازی، اولین و بزرگترین سایت و اپلیکیشن تخفیف گروهی است که تخفیف های فوق العاده تا ۹۰‎٪ از رستوران های، مراکز تفریحی و... ارائه می دهد و از سال 90 مشغول به کار است.

شما می توانید همین الان و با کلیک روی کلمه چیلی کاپ به صفحه جشنواره رفته و علاوه بر برنده شدن کد تخفیف از گردونه، شانس خود را برای به دست آوردن یک اپل واچ سری 3 امتحان کنید.

ارسال نظر